Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok Szabó Zsófi...

Mit gondoltok Szabó Zsófi lovaglásáról és lovakhoz való hozzáállásáról? Én most fedeztem fel, hogy mennyi rajongója van és nagyon üresnek és pózernek látom az egészet.

Figyelt kérdés

Nyilván szereti a lovakat valahol, de tényleg mintha arról szólna az egész, hogy lovagló ruhában fotózkodjon és a ló is csak egy eszköz, hogy még több likeot, stb-t gyűjtsön. Az is egy vicc, hogy B0-ban indul egy drága lóval és 3000 like mellett mindenki agyon dicséri, hogy mekkora teljesítmény:

[link]


2015. ápr. 24. 11:28
1 2
 11/13 tomboyidiot:P válasza:
Na. Elmondom mi a színtidzta valóság. Many many many! Pénz. Ez. Ezért csinálja. Egy lovon nem hobbiból vagy heccből kell lovagolni. Pózol csak rajtuk. Pénz... póthajra. 100% ban igazad van. Szerintem a lovakkal kapcsolatot kell ápolni, hatalmas bizalom bátorság és jó szándék kell a lovakhoz hogy barátok legyünk velük. Nekem is van egy ló barátom. Szabó zsófi ha megnézel egy képet, mindenhol kiteszi a mellét, a pénzért csinálja. Higgy nekem. Póthajra kell. ;)
2015. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szabó Zsófinak van 15 lova nézz utána,és 3. lett a nyemzeti vágtán.
2015. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem B0-ban hanem 120-on megy azzal a drága lóval (de lehet hogy nagyobb pályán) Pedig képzelem mennyi munkát tesz bele.
2015. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!