Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hogy hirdetnétek meg a...

Ti hogy hirdetnétek meg a lovatokat, ha el kéne adnotok?

Figyelt kérdés
Ez csak egy elméleti kérdés, de hogy milyen szöveget írnátok a leírás részbe meg hasonlók. Sajnos nincs lovam, de sokszor gondolkozom, hogy miket írnék az általam lovagolt lóról vagy milyen képeket csatolnék hozzá, esetleg mennyiért hirdetném meg. Ti miket írnátok a lovaitokról?

2015. máj. 12. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindent leírnék ami igaz, és semmit ami nem. Nemes egyszerűséggel. :)
2015. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó nyilván én is így gondoltam de konkrétan miket írnátok?
2015. máj. 12. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
szokásos sablonos szövegen kívül nem érdemes mást. "lábait adja,gyerekeket szereti,mindenre alkalmas díjlovaglás,hobbi,tenyésztés (akkor is ha herélt!!) szóval mindenre jó . Fényképet természetesen csak pixelfos távolit vagy telibe fotózni a fejét nehogy látszódjon a lába,fellehessen tenni 600 ezerét a bakpatás gebét is h a "hozzáértők" megállapíthassák h szép ló . Lényeg amit élőben látsz,azt írsz oda amit akarsz ,nem azon fog múlni.
2015. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én most szeretnék venni egy lovat és nézegetem a hirdetéseket, nekem számít, hogy mit írnak oda! Ha látszik, hogy szeretettel, hozzáértéssel és őszintén (pl. oda írják, hogy van valamilyen hiányossága vagy ilyesmi) akkor az rögtön előnyt élvez a szememben! Természetesen számítanak a képek is meg, meg úgy amúgy sem venném meg egyiket se hogy ne néztem volna már meg előtte többször (edző és állatorvos jelenlétében).
2015. máj. 12. 20:01
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Igenis rengeteg múlik azon, amit odaírsz, mert a fenti módon meghirdetett lovat a legtöbbenn nem mennének el megnézni, mert ekkora zsákbamacskáért senki nem adja sem idejét, sem pénzét, vagy ha mégis adná, az ár visszatartaná őket, mert komolytalan az egész, a lovat láthatóan nem akarják eladni.


Szóval profi beállított fotók, egy portré, mellé egy-egy fotó nyereg alatt minden jármódban és ugrás felett.

Én készítenék egy videót arról, ahogy a ló kézen, futószáron és nyereg alatt dolgozik és összevágnám két percben.


A hirdetés szövegében a képzettségén kívül a ló természetéről, temperamentumáról írnék, mert az a fotókon nem látszik.

Fiatal, E osztályra felkészített, hosszhajlításokat ismerő tisztavérű, jófejű lovamért 500 ezer ft-ot kérnék jelen állapotában, de ahogy halad a képzése, ez az összeg nyilván emelkedni fog.

2015. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Eladó télen kövér, nyáron formás, szorgalmasnak nem mondható, de tanulékony, jelenleg nyereg alatt aktívan dolgozó, hat éves, holland papíros, Mongol névre hallgató (de ettől ne várd, hogy odamenjen hozzád a legelőn, ha hívod) fjord kanca. Nem bújós, tűri, hogy simogasd, nagyon szereti a répát, az almát, és mindent, amit elé teszel. Ugrik, C-B0-ban versenyez, combra való engedést, eleje körüli fordulatot, vállat be feladatokat többnyire, jobb napjain tudja. Terepen tankok közt szoktunk vele szlalomozni, nem fél se a tehenektől, se semmitől, ami kisebb egy földrengésnél. A többi lóval jól kijön, nem sunyi, nem harap, nem rúg, birka természetű paci, nyúzhatod, nem fog semmit csinálni. Gyerekek, felnőttek, kamaszok és kutyák is könnyedén ellovagolják.

Irányár: 2,5 milliárd

2015. máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt a lovam, nem hinta,

nekem nem kell elvidd a...!

2015. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Mivel szeretem a lovam, szeretném, ha olyan helyre kerülni (ha el kéne adni) ahol utána tartósan maradhat, ezért teljesen őszinte lennék, tehát én az alap adatok mellett még (kor, nem, származás, magasság, hogy helyileg hol van) odaírnám, hogy kezdő lovasnak nem ajánlom, rendszeres mozgatás mellett tökéletes társ, igazi terepló, többször vett részt hosszú, 120-150 km-es túrákon, kisebb akadályokat szívesen ugrik, kellő bemelegítés után támaszkodik, eleje- hátulja körüli fordulatot, combra való engedést, hátra lépést, stb. tudja, könnyű lovasnak ajánlom, blablabla


Nyilván leírnám, hogy maximálisan egészséges, hogy mióta nálam van ridegtartásban él (ez fontos információ szerintem), hogy az elejére patkolva van (ez is fontos lehet).


És persze raknék ki jól beállított képeket mindkét oldalról nyereg nélkül, lovas alatt jól elkapott pillanatot, videót is a nyereg alatti munkáról, és persze azt is leírnám, hogy előzetes egyeztetés után bármikor kipróbálható.


Aztán reménykednék, hogy pont egy jó napján jöjjenek el kipróbálni. :)

2015. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Óóóó, nem lenne a kedves vevőnek annyi pénze, amennyiért eladnám! :D

Ha nagyon nem akarnám eladni (ami az igazság), akkor valószínűleg rossz dolgokat írnék róla, hogy senki se vegye meg. :D

Amúgy az első lovamról amikor eladtuk csupa jó és igaz dolgot írtam, meg előnyös képeket raktam fel. (Igaz, hogy ő akkor még nem nőtt annyira hozzá a szívemhez. Most képtelen lennék eladni a lovamat!)

2015. máj. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellett lepontozni... az igazat írtam. A kérdésre válaszoltam.

Amúgy meg vicc volt. Hát senki sem veszi a poént?

2015. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!