Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik jobb nyereg? Mi a...

Melyik jobb nyereg? Mi a véleményetek ezekről (jó, rossz)? Melyik strapabíróbb?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]



2015. jún. 29. 12:44
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a második vagy a harmadik az elsőnek a szíjjai nem annyira jó. Ha a harmadik a kovács boltból van akkor az nagyon jó.
2015. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább a velúr hatású Daslöt választanám. Nekem is ilyen van most, igaz, fél év használat után kezd kikponi az alsó nyeregszárny. Amúgy bírja a strapát, kényelmesnek mondható, tapad, a marvas pedig cserélhető, ha változik a ló vagy többre is használnád.
2015. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen árfekvésben én egy minőségi, márkás nyerget vennék inkább, ami még 20 év múlva is stabil, használható nyereg lesz. Ebben az árkategóriában igazán jó nyerget ne várj, max egymáshoz képest lesznek jobbak, vagy rosszabbak... Amiket linkeltél, az első kettőt égetném, a harmadik ... ahhoz is írtam valamit, de bölcsebbnek látom nem leírni. Szóval összességében az még a talán, de inkább az se.
2015. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a melyik jobb, melyik strapabíró kérdésre a válasz egyik se. a legkevésbé rossz a daslö, bár az is hamar tönkremegy, de legalább azt sokan szeretik, így fél év után, ha már kezd csúnyulni féláron eladhatod. :(


ennyiért viszont simán kapsz normális használt nyerget, jobban megéri, de te tudod!

2015. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!