Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Terepre érdemes?

Terepre érdemes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy terepre érdemes lenne bariszőrös ín és bokavédőt felrakni? Nem tudom hogy a bariszőrnek mennyire tenne jót, lehet hogy terepre egy simát rakjak fel?

2015. júl. 13. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ahhhh, soha nem tennék fel olyat... Ha épp olyan helyen jársz beleragad minden, ha saras az idő akkor az meg a másik véglet. Bőven jó a sima is.
2015. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, én is valahogy így gondoltam.^-^ :)
2015. júl. 13. 18:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Elég, ha csak a gazba belemész és máris borítékoltál magadnak jó pár óra szöszölést aznap estére...
2015. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
okéé :D
2015. júl. 13. 20:45
 5/15 anonim ***** válasza:

Én max versenyre tennék fel szőröset, de talán még oda se. Ennél nagyobb hülyeséget se találtak még ki állítom, mint, hogy ínvédő, bokavédő bárányszőrrel. Ritka esetekben kellhet, de általánosságban biztosan nem, szóval szerintem ennyire nagyiparban kár is gyártani... Terepre pláne halál, még ki mentél, amikor már órákig kéne vakarásznod, hogy valahogy kinézzen.

Terepre sima ínvédő kell, lábproblémás lóra esetleg íntámaszos, annyi.

2015. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Előtted már ketten elmondták. :D Nem kell papagájkodni. :) Szerintem semmi baj nincs a bariszőrössel, de szerintem az az én dolgom hogy zselés, bariszőrös, bőr vagy sima műanyag lábvédőket teszek fel a lovamra. ;)
2015. júl. 13. 21:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Jaj kérdező, most miért oltod le az utolsó válaszolót? Semmi "papagájkodás" nem volt a válaszában, de ha annyira a te dolgod, hogy mit teszel a lovadra, minek tetted fel egyáltalán a kérdést?!
2015. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
"Kedves" a kérdés már meg lett válaszolva, nem is egyszer. ;) Illetve miért véded MAGAD? :D Magadról beszélsz úgy mintha nem is te lennél. Mert ugye csak neked írtam levélben a mondatot amint az imént is leírtál. Elég gáz hogy más személynek próbálod magad kiadni :D
2015. júl. 14. 03:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Terepre jó a géles is, meg a sima is és célszerű műanyaghéjút felrakni, mert a bőrt sajnálnám, meg nem tenne neki jót a pocsolyázás + össze is karcolná sok minden. Az olcsóbb műanyagot előbb cseréli az ember.
2015. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tedd fel a nyakadra ,de húzd meg jó szorosra . Az ilyenek miatt tart itt a lovasközösség, eszed semmi fogd meg jól. Eleve a kérdésed is felesleges,ha lenne egy kis agyad már a kiírása előtt is tudtad volna a választ,csak akkor nem tudnál pofázni másokkal.
2015. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!