Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek is volt már ilyen jó...

Nektek is volt már ilyen jó kapcsolatotok iskolalóval?

Figyelt kérdés
A lovardánkban van egy 11 éves magyar sportló.Én és egy másik lány kezdtünk foglalkozni vele vagy inkább törődni,az jobban ideillik.Alattunk sokkal jobban és szebben megy mint bárki màs alatt,mi szoktunk ugrani vele és versenyezni,senki más,máshogy is viselkedik velünk mint mondjuk egy gyerekkel aki ráül és lovagol 1 órát aztán ad neki egy almát és megy haza...Rettentően szeretjük mindketten,mintha a sajátunk lenne.Veletek volt már ilyen?

2015. júl. 26. 12:10
 1/2 anonim válasza:
25%
Pár éve,amikor én is állandóan lovakkal foglalkoztam,es lovagoltam ugyanez az érzés fogott el egy bizonyos lóval kapcsolatban.A lovak sok tudós szerint rengeteg érzelemmel rendelkeznek,es ez valóban így van.Nagyon sokat számít,hogy valaki csak ráül a lóra,vagy ennél jóval többet foglalkozik vele.Nyilván megpróbálja meghálálni ezt az állat,es szorosabb kapcsolatot is ápol az ilyen illeővel.Hihetetlen,hogy mi is mennyire egymásra tudtunk hangolódni.Ha nekem fájt neki is...Ha én féltem,ő megérezte.A legértékesebb és legértelmesebb állat a világon
2015. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szép kapcsolat. :)

Nekem olyanom volt(vagy van) hogy van egy ló aki egy kicsit makacs én nagyon sokszor kapom őt és az elején velem is az volt aztán lovagoltam simiztem etettem és megváltozott már egész jól összeszoktunk de más alqtt még mindig más. Bocsi lehet hogy nem túl érthető. Nem olyan mint a tiéd csak hozzám máshogy viszonyul.

2015. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!