Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy megy a lovaglas?

Hogy megy a lovaglas?

Figyelt kérdés
Lovagolni szeretnk es tudni szeretnem, hogy szulo nelkul is lehet? Marmint hogy en egyedul kibuszozok es ennyi.

2015. júl. 27. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Nem kell ott ülnie a szülőnek.

Kérdezd meg hogy miért nem lovagolhatsz. Ha anyagi okok túl sokat nem tudsz tenni esetleg megkéred őket hogy azért néha kijárhass (pl. heti 1x vagy 2heti 1x, dopgozni nem tudsz illetve a munka és érte lovaglás ma már kicsit kihalt).

Ha féltenek akkor el kell nekik magyarázni hogy nem veszélytelen sport de az edző meg fog tanítani biztonságosan ülni a nyeregben és mindent megtesz azért hogy ne ess le (természetesen ez a veszély fenn áll de a kockázatot lehet kicsinyíteni egyébként minden sport veszélyes de megéri mert a lovaglás gyönyörű és bőven kárpótol). Tehát mindenképp tudniuk kell hogy leeshetsz de nem feltétlen lesz belőle bajod. Illetve futószáron ritkábban szoktak leesni ha elenged az pedig azt jelenti hogy biztos az ülésed. Egyébként vhol érthető hogy féltenek ez természetes mégis csak a gyerekük vagy.

Nem vagyok győri neten keresgéltem. Hátha segít:

[link]

Viktória Lovasklub (erről nem hallottam túl jót de hátha változott)

Krisztina lovasudvar

Rem. tudtam segíteni. :)

2015. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen koszi. Ezt mind ertem ma probalkozok majd vl sak felelmete megkerdezni :)

a Coloni lovasklubrol valaki nem tud meselni?

2015. júl. 29. 18:27
 13/13 A kérdező kommentje:
már több hónapja lovagolok és nagyon jol megy :) köszi mindenkinek a válaszokat :)
2016. júl. 3. 01:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!