Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Teljesen összezuhantam lovaglá...

Teljesen összezuhantam lovaglás terén, egyre rosszabb, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valami nagyon nincsen rendbe az utóbbi időben.Erősen gondolkodom,hogy abba kéne hagynom a lovaglást,hisz úgy érzem,ezt nem nekem találták ki. :( 5 éve lovagolok,stabilan lépek,és ügetek,vágtázni nem tudok(kérlek,ne firtassuk,hogy miért).

A stabilitás 3 év után biztosan kialakult,azóta inkább a lóval való kapcsolatra szoktam "gyúrni",próbálgatom a ló száját,és egyéb alap dolgokat.

Most viszont az ülésem kezd semmilyen lenni,hibát hibára halmozok,szó szerint szét vagyok esve.

Púposan,görcsösen ülök,a lábaim csak keringenek össze vissza,mint gólyafos a levegőben,a vállaim nincsenek szétnyitva,előre vagyok dőlve,semmi hatással nem vagyok úgy kb. a lóra.A tanügetésem egy nagy rakás szar,0 ráhatással a lóra.(A tanügetéssel amúgy eddig is voltak problémáim,valamiért nem mozog a derekam.)

Lassan ott tartok,mint 4 éve,pedig egy időben olyan szép meredeken ívelő fejlődésem volt.

Ez egy jel az égből,hogy hagyjam a francba az egészet?

Elég nehéz ezt felfogni,5 év kemény munka van mögötte,sok szenvedéssel,sok akarással,és csak úgy nem dobnám el magamtól az egészet,amit imádok,viszont elég elkeserítő,hogy lassan semmi sikerélményem nincs,sőt,ezen felül csak rosszabb lesz! :(


2015. aug. 2. 14:07
1 2
 11/11 anonim válasza:
Át tudom érezni a helyzeted én 3 éve lovagolok...a vágta nekem se megy valami jól de ez többek között a miatt van hogy egy csikót lovagolok és edzőm sincs igazán...egy párszor sikerült leesnem vágta közben és ez teljesen elvette az őnbizalmam..én is mindig próbálok kapcsolatot építeni a lóval igazából nekem Mózes sokkal fontosabb mint a lovaglás...neked azt tudom tanácsolni hogy kérd meg az edződ hogy minden hibádat javítsa ki és kezd el vágtázni is már igazán itt az ideje..ha kell keményebben edzetek kicsit szigorúbban volt mikor nekem is az kellett hogy össze szedjem magam hogy a csikósunk addig piszkáljon hogy bőgve mindent végig birtam csinálni..Sok szerencsét és semmiféleképpen ne add fel!
2015. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!