Kezdőoldal » Állatok » Lovak » (Egyetemista) versenyző...

(Egyetemista) versenyző lovasok, segítene valaki ebben?

Figyelt kérdés
Díjugratásban versenyzek. Ezért jár tesi felmentés, hogy igazolt versenyző vagyok? (Nagyon jó lenne mert haza járok edzeni úgyhogy jól be kell majd osztani az időmet)
2015. aug. 16. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha nem volt elég egyértelmű akkor egyetemre gondolok (BME).
2015. aug. 16. 14:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez főleg iskolafüggő.
2015. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

BME-n van tesi? Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy milyen szakról lehet szó...

A tanulmányi szabályzatban tuti benne van a válasz, vagy a TO-n tudnak segíteni.

2015. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tárgyfelvétel úgy a szemeszter első 2-3 hetéig elnyúlik. Én a helyedben egy kicsit nyomoznék, a TO-n kezdenék, hogy a szabadon választható tárgyak között ott van-e a tesi. Nálunk ez egy kicsit más volt (PTE), mert van tesis képzés az egyetemen belül, így külön voltak szedve a tárgyak, tenisz, kosárlabda, úszás... stb.

Nem tudom nálatok hogy van ez a rész, ennek kéne utánajárni. Ha van általánosan testnevelés, akkor a tárgyfelelőst megkeresed, hogy te igazolt versenyző vagy, megkapod-e így az aláírást. Általában ilyeneken nem akadnak fenn, beviszel egy igazolást és meg is van a tárgy, meg vele a kredit.


De mondom ennek utána kell járni és még az első 1 hétben letudni, mert akkor úgy veszed fel a tárgyat.

2015. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, van tesi, x félévet teljesíteni kell. Amúgy biomérnöki szak.

Harmadik, nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2015. aug. 22. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!