Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Zablával vagy nélküle szerette...

Zablával vagy nélküle szerettek jobban lovagolni? Miért?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 17:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

ja és zablával is ugyan úgy reagál, ha adom a testsúly segitségeket, ha nem tudnád xd csak felesleges a vas a szájába. Mire használjam, most mondd meg?? :D

Tökéletes lovam van, tudom, imádom is.

Van rajta kivül még kettő, kötőfékkel képzem alapból, ideges jellemü az egyik, ő egy idősebb kanca, elcseszték és átlovagolom. mégis felvehető, teljes mértékben és együtt müködő, pedig alig ismer. A másik lovam egy fél éves csikó, vele földről szabadidomitok és nagyon beválik.

Meg lehet kövezni xd

2015. szept. 9. 21:20
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

Most akkor mi is a kérdésed értelme? hogy eldicsekedj azzal, hogy terepen milyen ügyesen kolbászolsz a lovaddal zabla nélkül? :D


Majd ha valamit leteszel az asztalra, tudsz legalább egy KORREKT 20 m-es kört, némi hosszhajlítást, ugrásváltást, rövidítést, fokozást végrehajtani, majd akkor tartasz ott, hogy a lovaglás alapjait tudod. Mert az, hogy a lovad elindul, megáll, elfordul, azt egy csikó egy hét alatt megtanulja, erre én annyira nem lennék büszke.

2015. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Úgy látom irigy vagy, rendesen. Nem kolbászolok a lovammal, már megbocsáss. Hanem lovagolunk, rendesen. Ugrás váltás, mélyre lovaglás hajlitások, hátulja, eleje körüli fordulatok tökéletesen mennek, akár felszerelés nélkül, ezért dicsekszem, ha nem tudnád :)

A kérdés meg azért volt, mert érdekel ki h lovagol.

Na, kövezz meg.

2015. szept. 10. 15:09
 14/25 A kérdező kommentje:

10 éve lovagolok rendszeresen, azt hiszem ez nagy dolog egy 4 éves csikóval :) Sokan 11 éves lóval se érik ezt el. ;)

Sok mindent tudunk, felsorolok párat:

-nyolcasok, minden nélkül, bárhol

-hátra lépés, oldal lépés

-passzázs

-ágaskodás

-spanyol lépés

-ugrás váltás

-átmenetek

-kiskör minden nélkül

-mindenféle lovardai alakzat

-hordó kerülgetés minden nélkül, ügetéseben még csak :)

-eleje, hátulja körüli

-mélyre lovaglás

-fektetés, zabla és minden erőszak nélkül

-ülés

És még tudunk mást is :P

2015. szept. 10. 15:15
 15/25 A kérdező kommentje:
Erre te is ilyen büszke lennél, főleg csikóval :D Most mondd hogy nem
2015. szept. 10. 15:18
 16/25 A kérdező kommentje:

úgy gondolom, korrektek vagyunk, nem? :)

Még tudunk fejlődni, de na. Gondolom ezt te már nem tudod megcsinálni, főleg felszerelés nélkül.

2015. szept. 10. 15:22
 17/25 A kérdező kommentje:
és nem csak bekeritett helyen megy, ismeretlen terepen is akár xdd mielőtt ezzel jössz
2015. szept. 10. 15:25
 18/25 anonim ***** válasza:
46%
Ezt a mesekönyvet egyedül írtad vagy van segítőd? Inkább maradnál csöndbe,az ilyen idióták miatt tart itt a lovastársadalom itthon, a csekély,primitív tudásod ,irreálisan nagy önbecsüléssel és értelmetlen,valóságot nem képező dumával kompenzálod. Írd tovább magadnak nyugodtan a meséket,majd szemenköp a csúf valóság..
2015. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

fúj de irigy valaki xd

igazat irtam, nem mese. mondjuk neked elérhetetlennek tünik, igaz? xd nem csoda.

2015. szept. 10. 22:18
 20/25 A kérdező kommentje:

szólás szabadság van, tehát nem kussolok miattad el.

van 10000 képem erről, de nem fogom egy ilyen gyökér miatt mutogatni.

Nehéz volt vele elérni ám, több év munkája, de nem lehetetlen, mint ahogy te hiszed. Max a mesében hallasz ilyet, ugyebugye? :)

Ilyen a csúf valóság. Ja, max neked csúf, nekem jó.

Én itt lezártam, inkább a lovaimmal törődök mint ilyen idiótával.

U.i: Tudom, holt irigy vagy, amiért ilyen pörfikt lovam van, elárulom sok munka van benne.;)


Örülj neki, hogy ilyen szupin bánok a lovammal. Jó, h ezért szólsz le (mert sárgulsz az irigysétől, bebee) nem pedig milyen rosszul bánok vele és elverem.

2015. szept. 10. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!