Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovastáborok?

Jó lovastáborok?

Figyelt kérdés

Ezen a nyáron voltam lovastáborban Hajdúnánáson. Iszonyat gagyi volt, azt írták a honlapra, hogy terepre megyünk meg sok ló lesz és csak 4 ló volt, és nem hogy terepre se mentünk, de még vágtázni se lehetett azokon a lovakon a pályán, mert nem engedte az oktató. Tudnátok valami jó lovastábort, ahova 13 évesek is járnak, és foglalkoznak az emberrel rendesen (mármint hogy vágtázunk, terepre is megyünk, mi nyergelhetünk...stb)???

Én Rádiházát néztem, de olyan messze van tőlünk, ráadásul elég drága is. :(


2015. szept. 13. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Blablaba blabaablaba blababa
2015. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En Pest megye tudok, de az gondolom nem jo. :(
2015. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én Dunántúlra nem igazán megyek, Pestre viszont tudok menni. :)
2015. szept. 13. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért érdemes a tábor előtt felkeresni a lovardát, körbenézni, körbekérdezni. Na meg az sem mindegy, hogy milyen szinten vagy. Nagyon sokszor a táborokba full kezdő lovasok vannak többségben, ha nincs elég infrastruktúra (értsd elég képzett ló), akkor nem lehet megcsinálni, hogy mindenki mellett álljon ember, hogy hogyan nyergelsz, meg ha kevés a ló, akkor az idő a legnagyobb ellenség. Gondolj bele, ha 3 óra alatt kéne 20 embert lelovagoltatni 4 lovon, akkor mennyi idő jut egy emberre. Ráaádsul különböző szintű lovasok.


Ha te vágtázni szeretnél, meg fejlődni, akkor a tábor árából be tudsz fizetni egy 10 alkalmas bérletet egy edzőhöz. Ha 2 hétig 5 alkalommal elmész lovagolni,akkor sokkal messzebbre jutsz tudásban, mint egy táborral.

2015. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy olyat aki az utcáról beesik nem is lehet egyből terepre vinni meg szélnek engedni vágtában.. ki az az okleveles marha aki vállalja a felelősséget ?! Menjél magánedzésre,pénzbe is jobban jársz meg ott van esélyed fejlődni is, lóvakarászó táborokban csak napközis őrzés van.
2015. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!