Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Anya szerint béna Lovas...

Anya szerint béna Lovas vagyok (? )

Figyelt kérdés
5 éve lovagolok már de mindig új helyre mentem ahol ujra elkezdték velem az alapokról .. Jelenleg ott tartok hogy mennek az alakzatok , az ügetés , lépés , szőrén egyedül megyek ügetésben. A mostani edzőmmel csináljuk a parelli 7
2015. szept. 26. 10:28
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
42%
Sötétség te vagy a legalja az egész lovastársadalomnak,egy oktatói szintet nem ütsz meg te szerencsétlen.
2015. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
55%
Belőled nemhogy oktató de még hobbilovas sem lesz. Ha ilyen hülye vagy legalább maradnál csendben. ÉdesAnyád ha letiltana a lovardáról az lenne a legjobb , van már hozzád hasonló selejt kókler bőven,nem kell senkinek mégegy.
2015. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésre (amit mondjuk nem igazán sikerült normálisan feltenni) a válasz az, hogy anyukádnak igaza van. Ennyi idő, ennyi pénz befektetése után már igazán tudhatnál többet annál, mint hogy lépésben és ügetésben képes vagy elfordítani a lovat (valahogy).
2015. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyönyörű trágár válaszokat sokat segítettetek (foleg hogy nem a kérdésre valaszoltatok) . Ahogy azt az elso oldalon leírtam volt egy súlyos lovasbalesetem ami visszavette a lovaglást . Egyikőtök sem ismer és azt gondolom hogy ha én még az esés után is lovasedző szeretnék lenni akkor senki ne oktasson ki arról hogy mennyire vagyok szar Lovas . Szeretem a lovakat az életemet adnám értük ( majdnem az életemet adtam értük ) ugyhogy nem kioktatást kértem csak hogy a kérdésemre válaszoljatok..és nem úgy ahogy egyesek tették.
2015. szept. 27. 23:06
 35/43 A kérdező kommentje:
Ugyanis én egyszer nem írtam ide trágár szavakat ..de aki így tesz az azért minősíti magát
2015. szept. 27. 23:07
 36/43 anonim ***** válasza:
63%
És most attól vagy alkalmas edzőnek meg attól vagy jó lovas h majdnem kinyiffantál? Ó istenem :D
2015. szept. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
46%
akkor válaszolok a kérdésre. Így a 4. oldal hülyeség után amit összehordtál+amit eddig a kérdésedhez hozzáfűztél,ezek alapján de alkalmatlan vagy jelenleg az oktatói/edzői pályára. Magadra nem tudsz figyelni nemhogy másokra. Én a hozzád hasonlókhoz tuti h nem vinném a gyerekem, ilyen senkikkel van tele az akadémia lovarda is,ott is csak ártanak a sportnak,lehúzzák az egész oktatás színvonalát. Továbbra is az a vélemény ,olyan nem oktasson aki alap dolgokat nem tud,attól még h összetörted magad egyszer nem lettél tudásba több. Szóval vegyél vissza az arcodból és lásd meg végre ki vagy valójában saját érdekedbe . Anyukádnak meg kitartást,ilyen gyerekkel nem könnyű..
2015. szept. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
71%

Abban igaza van anyádnak, hogy béna vagy, de nem a lovagláshoz, hanem mert olyan szerencsétlenül választasz lovardát, ami nem a fejlődésedet és a kitűzött célodat szolgálja.

5 év (ki tudja milyen intenzitású) lovaglás után egy jó helyen nem az ügetésben átlóváltásról szólna az életed.


Az, hogy volt egy lovasbaleseted emiatt senki nem hívhat bénának, bár a körülményeket nem ismerjük, bárki eshet lóról (még a profik is).

Viszont, ha neked lelkiproblémáid vannak miatta, akkor pszichológus és egy megértő edző segítségével hamar túl lehet lenni rajta.

2015. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"mert olyan szerencsétlenül választasz lovardát, ami nem a fejlődésedet és a kitűzött célodat szolgálja. "


Ennyi idősen, ennyi év alatt egy motivált lovasnak azért csak a kezébe kerül legalább egy szakkönyv, amiben olvashat olyan dolgokat, amik nem éppen arról szólnak, hogy jobbra húzom jobbra megy, meg parellizni jajjdejó. Egy kisgyerek, lovagláshoz nem értő szülővel kerülhet rossz helyre, de öt évig csinálni a semmit jópénzért, ennyi idősen, ilyen álmokkal...hát...ez szerintem már nem szerencse kérdése.

ha öt év alatt nem ült volna lovon csak havonta egyszer, rendes edzőnél, sportra alkalmas lovakon és a maradékot kurzusokra meg szakirodalomra költötte volna, már lenne némi fogalma arról, hogy mi a lovaglás.

2015. szept. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Na, hogy haladsz? Tényleg kíváncsi vagyok rá, eddig csak szótlanul követtem az eseményeket :)
2016. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!