Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan budapesti lovarda,...

Van olyan budapesti lovarda, ahol kezdő felnőttekkel is foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Budapesti lovardát keresek, felnőttként. Olyat, ahol tényleg foglalkoznak az emberrel, elmondják mit hogyan kéne... teljesen kezdőt is tanítanak.

Illetve, olyat, ahol vannak esetleg nagyobb (esetleg hidegvérű?) lovak, ahol egy nagyobb testsúlyú ember is lovagolhat. Inkább utóbbihoz szeretnék tapasztalt embertől kérdezni, hiszen ezt ritkán írják a lovardák honlapján. :)



2015. okt. 19. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg ha még egy kicsit tudnád szűkíteni a kört, hogy merre fele keresel, lehet hogy több segítséget tudnánk nyújtani, mert bp. bazi nagy és rengeteg lovarda van ott és nem biztos hogy az összes útba esik neked.
2015. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából utazgatok szívesen, így a melyik része az mellékes. :) Csak kocsi nincs, így a "Pest környéke" kiesik, mert a legtöbb - tapasztalatom szerint - tömegközlekedéssel nem épp megközelíthető.
2015. okt. 19. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én a kisfedeles Lovasiskolát,azonbelül Bakos Anikót ajánlom.Nála lovagolnak felnőttek is,nagyon rendes ember.Egy óra 3500Ft.Csömörön van de az örsről jár oda a csömöri busz,szóval nem kell hozzá kocsi,és ha valaki megy a vàros felé el szoktuk egymást dobni akinek van kocsija:D

2015. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, de a honlapjukon azt írják, hogy nagyobb testsúlyú ember nem lovagolhat náluk. :( Sajnos én nem vagyok épp nádszál, így ez is fontos szempont, hogy nagy testű lovak legyenek az adott helyen, amik megbírnak.

Azért köszönöm. :)

2015. okt. 20. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát 90kgba nem férsz bele?:(
2015. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

100 körül vagyok :(

Orvos javasolta a lovaglást, és neten olvastam, hogy vannak lovak, amik megbírnak egy nagyobb embert is, de egyelőre úgy fest, gyakorlatban nem igazán működik a dolog. :(

2015. okt. 21. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:
A lovaglástól nem lehet sajnos fogyni:( én is 80 kg vagyok,de max izmosít a karodon és a combodon.De van olyam lovarda biztosan,sok sikert:)
2015. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kérdést megér szerintem. Az egy telefonhívás, de az Anikót én is ajánlom, ha van olyan lova, bár neki mondjuk nem túl nagyok a lovai. De hívd fel, lehet valakit tud ajánlani, ha ő nem.
2015. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!