Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik érné meg jobban?

Melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne erre a lóra gyűjteni? 500.000.Ft, nagyon okos, szép, egészséges.

[link]


De ugyanakkor itt van ez a paci is, ami 380.000.Ft és rendelkezik hasonló adottságokkal.

[link]


És itt van az utolsó paci, 180.000.Ft akit párban adnak. Ráadásul jó vérvonalú póni is.

[link]


Első lónak venném.


2015. okt. 24. 10:11
 1/7 A kérdező kommentje:

És még kihagytam egyet.

[link]

2015. okt. 24. 10:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha most állsz neki gyűjteni, ezek a lovak addigra már rég nem lesznek meg.


Mindegyik túl van árazva (a lóvonal amúgy egy lókereskedő), amelyik meg két welsh kancát ad ennyiért, annak vagy a fejével nem stimmel valami, vagy a lovakkal.

2015. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már összegyűjtöttem a pénzt, 500.000.Ft-ot. A 2. pacin gondolkodom, mert az ár/érték arányban szerintem tökéletes. Csak egy bajom van vele: hogy western módon van belovagolva... :/
2015. okt. 24. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt te honnan veszed hogy wesco ló? Mert olyan a nyereg? Itthon a "western" lovak többsége angol módra van belovsgolva csak wesco nyerget aggatnak rájuk. Ha valóban western ló lenne nem ennyi lenne az ára.

Ha érdekel, menj el, nézd meg, próbáld ki. Viszont azt is nézd, hogy ha eddig nem tetted meg, akkor vegyél neki annyi takarmányt, amivel kihúzza nyár elejéig.

2015. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Linó03 ***** válasza:
Én a sárga magyar félvérre szavaznék, de én nem ismerlek téged, és a lovat sem láttam élőben. Hozzá értővel menj lovat venni.
2015. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1: felejtsd el,ennyiért már jobb lovat kapni,nem is érdemes gondolkodni rajta.


2:Árban már közelebb van a valósághoz de nagyon gyenge,izmolatlan gitárnyakú ló. nem kéne,izmoltságát nézve nincs benne munka


3: Árban a legjobb de mit csinálsz a csikóval?


4:A képeket elnézve meg ez a "7 játékokat tudja" duma mindent elmond. idióták, nem is érdemes megnézni.


Ezek közül a lovak közül engem személy szerint egyiksem fog meg. Túlárazott ,elcseszett lovak. De te tudod mit akarsz,mégis ha hobbiló kell ez barátibb : [link]

2015. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tabletrol irok!

Utolso: koszi, az a poni tenyleg eleg jo, de meg elkuldok neked egy pacit ami tetszik. :) Amugy az anyat meg a csikot egyutt tartanam, otthon. A lovak tarsas lenyek, es szerintem egyutt maradhatnanak. :)

2015. okt. 24. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!