Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Félmagas szárú túracipő jó a...

Félmagas szárú túracipő jó a lovagláshoz?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan a cipő, hogy nem tud átcsúszni a kengyelen, mert van egy kis sarka?

Nem tud beleszorulni sem a kengyelbe?(Túl széles, vagy túl nagy orr.)

VAn rajta olyan varrás, a belső részen, ami esetleg nyomná a lábad?

2015. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

erre gondoltam: [link]

Nem napi szintű lovaglás, heti 1-2 alkalom

Csak a lovaglócsizmába beizzad az ember, és télen hideg

2015. okt. 30. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóban lovagoltam (annyi különbséggel, hogy az enyém rendes félcipő volt, de formára ugyanilyen). Nekem semmi bajom nem volt vele.
2015. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szuper :)

Ez jó, mert minden évszakban jó, talán csak a nyári forróságban kell váltani.

Köszönöm szépen!

2015. okt. 30. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó, hogy van sarka, ha élőben nem túl széles illetve nem kényelmetlen a belső fele akkor jó lehet.
2015. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

HA megfelel a kritériumoknak, akkor jó lehet. De ugyanebből az áruházból szétnéznék a lovas osztályon is, heti 1-2 alkalomra is bőven jó ha van speckó lovascipő. (én sem napi szinten lovagoltam, heti 3-4 alkalommal.)

Első voltam.

2015. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szétnéztem a többi között is, de igazából olyat akarok ami amúgy terepre is jó és vízálló.
2015. okt. 30. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem túl széles, akkor jó, a Decathlonban még kengyelbe is bele tudod próbálni. :)

Viszont ez a lovon nem lesz vízálló, ha esetleg arra számítasz, mert a felső része tutira nem vízhatlan.

2015. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég bumfordinak tűnik és a talp, sarok kialakítása sem a legjobb. A lovaglócipőnek sima a talpa és 2-3 cm-es sarokkal rendelkezik, hogy ne csúszhass bele a kengyelbe.

[link]

Nekem ilyenem van, mivel kicsit szélesebb, mint a lábam, ezért télen 2 vastag zoknival is nagyon jó, bőr, nem ázik át, már vagy 10 éve megvan. Lábszárvédővel használom, akkoriba 8-10 ezer körül vettem. Hasonlót kapni a Decathlonban is.

2015. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!