Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Én is lovas vagyok már?

Szaszito0801 kérdése:

Én is lovas vagyok már?

Figyelt kérdés
Pár hónapja azt hiszem 2,5 hónapja lovagolok akkor már mondhatom azt hogy lovas vagyok...mondhatom bátran én is hogy a lovaglás egy nehéz sport?? :( Vagy még nem... ha nem akkor mikor mondhatom nyugodt szívvel?? (normális válaszokat szeretnék nem kérek a fejemre....elöre is köszönöm)

2015. nov. 13. 15:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg abszolút nem attól függ a dolog, hogy ki mennyi ideje lovagol. Felőlem versenyezhetsz 30 éve, ha közben rabszolgaként tekintesz a lovadra, erőszakkal neveled, stb. Úgy gondolom, hogy egy olyan ember is mondhatja magát lovasnak, aki életében nem ült lovon. Lényeg: szereted és tiszteled a lovakat? Képes vagy bízni bennük? Engem már nagyon irritálnak ezek a sznob emberek, akik azon versengenek, ki a "nagyobb lovas". Egyszerűen nem és kész. Ezt mindenki maga tudja eldönteni saját magáról, ahogy te is, kedves kérdező. :) Ne hallgass másokra, csak az számítson, amit te gondolsz.
2015. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!