Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megvennétek a helyemben a...

Megvennétek a helyemben a lovat? Érdekelne kívülállók véleménye.

Figyelt kérdés

A lovardában ahol lovagolok van egy ló, aki nagyon közel került hozzám. A sztori úgy volt röviden, hogy többéves komoly kapcsolatom alatt a párom féltékenysége miatt csak 3 közeli barátnőm maradt meg, másokkal kb "szóba se állhattam". Pont amikor vége lett a kapcsolatnak, akkor költöztek barátnőim Pestre továbbtanulás miatt. Így barátok nélkül maradtam, marha magányosan, összetört szívvel stb.


Na ekkor elkezdtem sűrűbben kijárni és lovagolni a lovat amiről szól a kérdésem. Annyira összeillünk, és magamra találtam benne. Ott volt nekem amikor mindent elvesztettem, és együtt készültünk egy házi ugróversenyre, nagyon összecsiszolódtunk már akkor, és azóta is nagy a "szerelem".


16 éves kanca, rengeteg élet van benne. Nem is azért venném, hogy képezzem vagy versenyezzek vele, hobbi szinten, terepekre járunk stb. Ha esetleg más meg akarná venni, vagy eladnák mert kiöregszik, én abban az esetben azonnal megvenném. Nagyon szeretem és úgy érzem akkora segítség volt nekem abban az időszakban, hogy tartozom neki azzal, hogy biztosítom neki, hogy jó helyen maradjon és öregkorát legelészéssel tölthesse, ne kolbász legyen belőle.


Ne értsetek férre, nem a válaszok alapján döntök. Csak érdekelne mások véleménye erről.

20/N


2015. dec. 1. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha az anyagiak engedik, akkor megvenném a helyedben. 😊
2015. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megvenném :)
2015. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Került már így hozzám egy 21 éves telivér, imádtam a Papót.

Vedd meg, csak nyersz vele.

2015. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megvenném!
2015. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó gondolat, ha minden körülmény adott a tartáshoz akkor igen. Megvenném. Mindenképpen !
2015. dec. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha van keret és lehetőség a nyugdíjas éveire, minden további nélkül :)
2015. dec. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
HA van rá lehetőséged (anyagiak) akkor vedd
2015. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
54%
Megvenném! Biztosan te is nagyon jó társaságra találnál mellette és ő is melletted.
2015. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, vedd. Hasonló helyzetben, ha tudnám, hogy mindent meg fogok tudni neki adni, amire szüksége lesz (szóval az anyagiak megengednék), megvenném.
2015. dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szituációban voltam, csak nekem nem szóltak hogy eladják a lovat. Egyszercsak kimentem és nem volt ott. Ország másik felébe vitték, nevetségesen olcsón. Még mindig eszembe jut milyen jó lett volna ha hozzám kerül. Úgyhogy szólj a tulajoknak hogy ha eladják gondoljanak rád ;)
2015. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!