Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hobbi lónak melyik jobb a...

Hobbi lónak melyik jobb a normál, vagy a jó kondíció?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 4. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

Istenem. Pont az ilyenekert nem nézem a lovasok oldalát. Megint írt valamit egy szerkesztősegéd kiscsaj és kették a marhaságot.

Csak a képeket és hozzá a vastagbetűst néztem és meg is fejeltem az asztalt.

Képek: az utolsó kövér. Az utolsó előtti átlagos. A többi gebe.

Tudod kik szerkesztik azt az oldalt? Tanulók. Gyakornokokat dolgoztatnak és minden hülyeséget kiraknak, aminek a kis tinikbeudranak. Nézz bármklyen más lldalt inkább. Attól, hogy a legnyagyobb, közel sem a legjobb.

2015. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a lovasok .hu tényleg egy nagy szar ebből a szempontból,néha sok hülyeség van rajta. Verseny lovaknak pont az a jó ha a nyak is jól izmolt ,erős mindenképp a jó kondi kell nekik. Hobbilónak még jó a normál is,de ez az izmoltság egy javítható ,változtatható dolog megfelelő munkával. Etetheted akármennyit,attól nem lesz kevesebb vagy több izom rajta. ha nem látszik a bordája,csípője és termetéhez mérten kellő zsír van egy lovon ,akkor elmondható h megfelelően táplált.
2015. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 6. 08:25
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ideális kondíció versenylovak, galopplovak számára"

Ez sehol nem "normál" kondíció, sztem. A másik, hogy egy tisztességesen tartott telivérnek egy bordája sem látszik ki, tiszta izom az egész állat.

Röviden megfogalmazva: a bordák tapinthatók, de nem láthatók, ez a "normál" = "jó" kondíció. Az izmoltsághoz nem sok köze van.

2015. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. dec. 18. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!