Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat ajánlotok?

Milyen lovat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Tavasszal lehet megtudom venni életem első lovát. Kezdő lovaslány vagyok és elég magas. Itthon tartanám rideg tartásban. Milyen fajta illetve mennyi idős lovat ajánlanátok nekem? Előre is köszönöm :)

2015. dec. 25. 12:28
 1/9 anonim válasza:
0%
Arab telivért/félvért, heréltet, kb 4-6 éveset! ;)
2015. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat én nem ertek egyet az elsővel. Az arab teliverek eleg temperamentumosak, határozót lovas kell hozzájuk. Es milyen szinten alsz, hany eves vagy?

Mivel kezdő vagy inkabb bertartasba kene adnod a lovat. Mert ha beteg mit csinálsz vele... Ha a fejedre no... Inkabb meg egy darabig jar lovagolni, segits be a lovardaban, esetleg Menj valakinek gondozd a lovat. Es hogy kiprobald mekkora felelősség a lotartas valakihez alj be felestartonak.

2015. dec. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyar félvér, 10 év körüli
2015. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Telivért ne ,azok eleg pörgős lovak,de ha találsz "jót"akkor lehet.

Ajánlom a magyar félvért es a magyar sportlovat .

Én ugy gondolom hogy válassz 6-7 eves lovat ,mert azok mar valószínűleg jol be vannak lovagolva,"tapasztaltabb lovak".

2015. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vrj még egy két évet. Utána vegyél. A lónak is jobb lenne. Ridegtartásban meg ne csak egy ló legyen. Mert sűrűn keresgélheted. 😊
2015. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok!

Az a probléma hogy a ló az alapból ménesben el vagyis mondjuk hogy csordaallat.Egyedul nem érzi jól magát.Ha van ra mód inkabb (ha lesz Lovad )lovardába vidd bértartásba.

2015. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 veronika lány válasza:
Azt nem értem, hogyha kezdő vagy akkor minek lovat venni? Aztán a végén az lesz, hogy megunod és nem törődsz vele. Kezdőként nem érdemes lovat venni, mert nem tudsz nagyon mit csinálni vele, még ha nem is 5-6 alkalommal jártál lovagolni =)
2015. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 13 éves vagyok, karámban egyedül ügetésig jutottam. Sajnos már nincs lehetőségem lovagolni járni, ezért is döntöttem a saját ló mellett. 😊☺
2016. febr. 5. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor tenyleg ne arab... Hanem kisberi. De elobb tanulj meg lovagolni legyen sok eves tapasztalatod es ugy legyen inkabb felnőtt korodban lovad.
2016. febr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!