Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó otlet a hackamore?

Jó otlet a hackamore?

Figyelt kérdés
Lovamat nem tudom osszelovagolni, nagyon ideges, egyfolytaban csapkodja a fejet. Edzomnek nem csinalja, neki nincs vele semmi problemaja. Kiprobaltam a hackamoret,es sokkal jobb vele,abszolut nem cspkodja a fejet,teljesen nyugodt,es szepen beleenged. Kotofekkel is sokkal nyugottabb. Viszont olvastam olyat,h a hackamore nagyon eros es a lo orrcsontjat el is lehet torni vele. Nem akarok semmi rosszat okozni neki,de ha pl ugrasnal veletlenul nem kovetem le vagy valami ilyesmi? Jo otlet ezt hasznalnom,vagy zablaval kene inkabb?
2015. dec. 28. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az edződet kell akkor cseszegetni, hogy ő mit és hogyan csinált, sőt igazából neki kéne téged, hisz ő tud lovagolni a lovadon és te nem. Ha le lehet rágatni egy csikózablával, akkor idővel és a helyes technika gyakorlásával neked is menni fog.
2015. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogyha elég tapasztaltnak, puhakezűnek érzed magad, akkor nyugodtan használd.Ha nem huzogatod durván, nem fog eltőrni.
2016. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!