Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tegnap vettem egy lovat és a...

Tegnap vettem egy lovat és a karámban szépen lehet lovagolni, de nem hajlandó kimenni terepre? Valami ötlet h mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 14:50
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Azt is probálta tesom,úgy jött,de csak addig amig látta a telket és annyi.
2016. jan. 6. 19:54
 12/32 anonim ***** válasza:
72%

Nekem csak egy régi vicc jutott eszembe:


- Mondja, maga hány éve lovagol?

- Már legalább 12 éve!

- Szerintem 10-et nyugodtan letagadhat :D

2016. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

😂 tök jó. De pl ha te annyira jó lovas vagy esetleg értelmes választ is adhatnál.

Ha meg nem tetszik valakinek a kérdés görgesse tovább 😉

További szép estét.

2016. jan. 6. 21:35
 14/32 anonim ***** válasza:
Bocsi de ha a tesod ilyen jo lovas hogy lovakat lovagolbe es evekota lovazik,versenyzik, akkor szerintem o megtudna oldani...
2016. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Még nem volt loval ilyen gondja.

Ám tényleg ha nincs ötleted hanyagold a kérdést.

Köszönöm.

2016. jan. 6. 21:41
 16/32 anonim ***** válasza:
48%

Azért az elég nagy gáz, hogy belovagol lovakat, és terepre mem tud kimenni egy lóval. Ez hozzá nem értést sugall. Az egy dolog hogy versenyzik, ez semmit sem jelent. Bocsi, de nagyon bénák vagytok, de inkább tudatlanok.

Én biztos ki tudnék menni vele. 😃

2016. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Na gyere el és menny ki vele hajrá 😉

A miértjére lennék ink kiváncsi. Vezetve amig látja a telket megy. Amint nem látja megáll és emeli a farát is.

Másik lóvas se megy ki. Majd holnap újra probálkozunk. Beszéltem az előző tulajjal és mondta h nála is volt néha olyan h nem akart kimenni.

2016. jan. 7. 00:32
 18/32 A kérdező kommentje:

lóval*

Szoval ha te kitudnál vele menni,hogyan is?

2016. jan. 7. 00:34
 19/32 anonim ***** válasza:

Ez egy akkora kamuuuuuu. 10 eves kis szaros vagy. Elso loval. Nulla tapasztalattal. Ha a fele igaz lenne a hazugsagaidnak, a felhokon teaznatok a lovaddal es vegigfutnatok szivarvanyorszagon. Este pedig a mikulas adna joejtpuszit.

Kis hazudos.

2016. jan. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Hazudós vagy ám te drágám. Egy kötekedő idióta már bocs. Ha nem tetszik a kérdés lehet tovább görgetni.

Na pá drágám.

2016. jan. 7. 07:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!