Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tegnap vettem egy lovat és a...

Tegnap vettem egy lovat és a karámban szépen lehet lovagolni, de nem hajlandó kimenni terepre? Valami ötlet h mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 14:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Na, jó, itt a végén lévő meccsbe nem szállnék bele, de az lehet, hogy egyenlőre a telek a biztos pont neki, és nem te vagy a tesód, esetleg a másik ló. Nem érzi magát biztonságban kint. De írtad, hogy az előző tulajnál is csinálta, előferdülhet, hogy ráhagyták, és megszokta. Maradjatok bent vele egy kicsit, hadd szokjon össze a többi lóval, aztán akivel nagyon haverkodik, azzal menjetek ki.
2016. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Bah.s.on meg az isten farka drágám. Pá hazug drágám.
2016. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Nem hiába 29%ban hasznossak a válaszaid.

További szép napot.

2016. jan. 7. 12:43
 24/32 anonim ***** válasza:
De komolyan....Tesód évek óta lovagol , lovakat lovagol be versenyzik stb. tehát már jó pár lóval volt dolga ...így tényleg szomorú hogy ez problémát jelent neki.Vagy miket lovagolt be pónikat? Azért szerintem egy fiatal ló be lovaglása nagyon dolog mint ez.Minden esetre én az első pár napba nem ültem volna még rá, illetve először csak futószáron foglalkoztam volna vele majd karámban egy ideig mivel minden új neki így könnyebben bele szokik az új "rendszerbe" Majd esetleg 1 hét után mennék vele terepre, ha nem megy egy bizonyos pontot túl esetleg fordulj vele vissza tesztek pár kört majd ujra próbálnám. Esetleg próbált meg vezetve. Vagy mint előttem írták hagyd hogy össze barátkozzon egy másik lóval aki után talán majd jobban el megy
2016. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Ma én mentem ki vele. Szépen ment és nem volt vele gond.
2016. jan. 7. 21:38
 26/32 anonim ***** válasza:
Iiiiiiiiiiiigggeeeeen. Egyik napról a másikra. Nincs veled csak 2 gond. Élsz és hazug vagy.
2016. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Már megint te. Szégyen vagy. Unatkozól? Hanyagolhatnál! 😉
2016. jan. 7. 23:46
 28/32 anonim ***** válasza:
(egyébként nekem is kamu szagú..több kérdésnél olvastam a hozzá szólásaid és azok is érdekesek...mindenhol csak a tesódat fényezed aki olyan jó hogy nem tud egy ilyen problémával meg birkózni )
2016. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

A mindenhol a tesómat fényezem 😂 jaj nem vitázom. Nem vagytok senkim h érdekeljen a véleményetek.

Szép napot mindenkinek.

2016. jan. 8. 13:12
 30/32 anonim ***** válasza:
Nektek inkább egy hintaló való. Ahhoz talán még értetek is valamit. 😃
2016. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!