Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fel bírja nevelni?

Fel bírja nevelni?

Figyelt kérdés
Egy 10 éves welsh póni első ellésének fel bírna nevelni két kis csikót? Elsőellésben nem fog kettő csikót elleni??
2016. jan. 8. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy két csikója lesz? Nagyon valószerűtlen.
2016. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka lovaknál, hogy két egészséges csikót elljenek. Ezért még a vemhesség korai szakaszában "eltávolítják" az egyik embriót, mert ha meghagyják mindkettőt, nagy valószínűsséggel életképtelenek lesznek, hiszen nincs elég helyük a méhben a normális fejlődéshez. Ha csak egy magzat van, akkor viszont valószínűleg egy egészséges csikó születik.
2016. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolom,es nem is szeretném. Azt szeretném csak,hogy az ellés és a felnevelesben senki ne sérüljön meg.
2016. jan. 8. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon nagyon ritka hogy 2 csikó szülessen, én a környezetemben még nem is hallottam ilyenről.

szóval szerintem ettől nem kell tartanod

2016. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. jan. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!