Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milton Farm. Tényleg olyan...

Milton Farm. Tényleg olyan rossz lenne?

Figyelt kérdés

A kérdésem főleg azokhoz szól, akik már lovagoltak itt.

Sokszor olvastam hogy rossz, nem ajánlják, ám mindenhol csak azt láttam hogy xy-tól hallották..

Tényleg olyan rossz ott a lovaglás?



2016. jan. 11. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől lenne rossz? Most komolyan?
2016. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Erre lennék én is kíváncsi. :)


Még sosem jártam ott, de gondolkozom rajta hogy kipróbálom, mert amióta újrakezdtem a lovaglást, sehol "nem találom a helyem".


Sok helyről hallottam, hogy "rossz" na de miért? Rossz az oktatás? Az edző? A lovak?


Tény hogy vannak olyan helyek ahol a bunkó emberek miatt rossz.. Sajnos én is belefutottam már ilyenbe.

2016. jan. 11. 13:44
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom hogy kitől hallotad de nem így van az oktatás kíválo,a lovak nagyon barátságosak és nyugodtak,az oktató hihetetlenül jófej. Én is újra akartam kezdeni és kerestem a helyem,itt megtaláltam,kiváló,menj bátran és ne foglalkozz másokkal.😊
2017. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se voltam még ott, de egy próbát, körbenézést mindenképp megér minden. Ne azért ne menj el, mert valaki azt mondta, hogy szar, hanem azért, mert ott voltál, és azt tapasztaltad, hogy nem jó. Aztán ha már ott vagy, simán kiderülhet, hogy amúgy tök jó.
2017. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, azóta többször jártam ott. Április óta új edzőjük van, ő valóban szuper. 😊 azelőtt tenyleg voltak problémák...
2017. okt. 26. 18:48
 6/6 sassszem ***** válasza:
Szia! Ott tartom a lovamat és nagyon jól érzem magamat, a Vanda nagyon aranyos és kedves oktató akivel ki szoktam menni terepre.
2019. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!