Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ló eltartása, szerintetek...

Ló eltartása, szerintetek bevállalható?

Figyelt kérdés
Van egy paci, akit imádok, csak sajnos eladta a lovarda ahol volt, félévnyi kutatással végül megtaláltam de nagyon szeretném ha a sajátom lenne, mert így 2 órányira lakik tőlünk és csak keveset tudok kijárni hozzá. Összeszámoltam hogy 1 hónapnyi lovaglásom árából pont kijönne a tartása egy lovardába amit kinéztem plussz még maradna havi 2000 ft, bevállalható lenne ez igy? Mert az a baj hogy mivan ha valami baja lesz és drága beavatkozások kellenek és azokat nembiztos hogy kitudnánk fizetni, de persze nembiztos hogy baja lenne, de ha mégis..

2016. jan. 17. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, már válaszoltál is a kérdésedre.... Aki lovat tart (felelősen), annak kell tartalék, hogy bármi esetén meg tudja oldani.
2016. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért nyilván maradna pénz még ezen kívűl is amennyir lovagolok, merthat nem lovaglom el a szuleim osszes fizujat
2016. jan. 17. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:

"de persze nembiztos hogy baja lenne, de ha mégis.."

Ha mégis, az állatorvosi költség nem olcsó mulatság. Mit csinálsz, ha hirtelen ki kellene fizetni 50-60 e.Ft-ot, vagy még többet?

2016. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

írod, hogy a szüleid fizetik. Tehát velük kellene megbeszélned, hogy ők mit gondolnak erről. Tartalék mindenképpen kell, hogy legyen. Tényleg bármi történhet, nem olcsó sem az állatorvos, sem a gyógyszer.

A szüleid mit mondanak? Vállalnák a felelősséget?

2016. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Körmölés, orvos, féreghajtó, felszerelések. Erre kevés a megmaradt 2000 forint.
2016. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Körmölés havonta 2000, az nem sok oltasokbol meg nincs nagyon sok es azsem kerul evi 10E-nel tobbe, 50-60E-s orvosi koltsegeket azer tudnank allni, max felmillional tobbesre kene segitseg
2016. jan. 19. 15:25
 7/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vállalnám be. Az hogy a tartása épphogy megvan.. körmölés, patkolás, oltások, féreghajtó, nyalósó, felszerelés a pacinak(ez legolcsóbban is 100körül van), és persze neked is!

Ha minden áron őt szeretnéd, szerintem keressetek egy feles tartót mellé, úgy már könnyebben bele lehetne vágni. :)

2016. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!