Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eltörik az ujjad ha rálép egy ló?

Macska9999 kérdése:

Eltörik az ujjad ha rálép egy ló?

Figyelt kérdés
A lovagló oktatóm mondta hogy vezessem fel a lovat a bokszához és konkrétan majd nem rám taposott de már megtanultam hogy el kell tolni a fejét de mi van ha véletlenül rá lép az ujjamra eltörik vagy csak megzúzódik? (a lábujjról van szó)

2016. febr. 3. 12:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ide tartozik, és lehet hogy lepontoztok, de leírom. Ez egy éve történt.

A 11 éves lányom, (akkor 10) éppen legeltette az egyik lovat, amikor szólongatta az oktatót. Gyuri, Gyuri, Gyuri... Nem tudtam mit akar pedig már toszogatta is a nála 2x akkora lovat, amikor észrevettem hogy a ló tökéletesen rajta áll a csizmáján. Szerencsére nem lett semmi baj a lábára rá se lépett mert amint rálépett volna kihúzta a lábát a lábbeliből. Csak a lovat nem tudta rávenni hogy szálljon le a csizmájáról. Csak a csizmáján lett egy kis horpadás XD. Szóval bocsi hogy nem tartozik annyira ide de ezt le akartam írni.

2016. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!