Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ugró rajtengedély vizsgán...

Ugró rajtengedély vizsgán miket szoktak kérdezni?

Figyelt kérdés
Tőletek mit kerdeztek? Csak olyat kerdeznek ami a könybe benne van? Mi van ha nem tudom a választ?

2016. febr. 10. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne félj menni fog!

Az elején a vizsgabiztos mondta, hogy aki mellett a lova nem hal meg, az átmegy a vizsgán.

Úgy van, hogy kitöltött könyvvel kell odamenned, kapsz sorszámot, majd hármasával behívnak.3 kérdést kell húzni, ami nyugi, mind a könyvből van.

Én ezeket húztam:

-Milyen lónemek vannak?

-Hova nézel ugrás fölött és után?

-Milyen lóbetegségek vannak?

Nagyon könnyűket húztam, pl. Volt olyan akinek a segítségeket kellett elmondani.Az se nehéz, de azért mégis könnyebbek ezek.

Bármi kérdésed van nyugodtan írj :)

2016. febr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Jármódokat szeretik nagyon,mondd el az ütemet melyik jármód hány ütem, sorold fel a jármód fajtákat. Pl ügetésen belül munka,közép,összeszedett stb blabla

Ha nem tudod a választ akkor előkerül az asztal alól egy marokfegyver és fejbelőnek.

2016. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első pontosan leírta hogy hogy zajlik. Én ezeket húztam: patanyomfigurák, lovas- és lófelszerelések ápolása, meg még valamit amire már nem emlékszem... Előttem egy csajszi nagyon gyatra volt, semmit nem tudott, és mindenre mi válaszoltunk helyette.. Amikor már azt se tudta hogy mit jelent az hogy jobb oldalon van a piros zászló, bal oldalon a fehér zászló akadályon akkor már csúnyán néztek kicsit rá a vizsgáztatók, de még ő is átment, szóval ne izgulj ezen annyira ;) Egyébként csak olyanokat kérdeztek ami benne volt a könyvben.
2016. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a vizsgakönyvből kérdeznek?
2016. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nyugi csak a könyvből kérdeznek!

nekem az egyik kérdésem az volt hogy: milyen felszerelések kellenek a ló szállításához illetve egy versenyen milyen felszereléseket használsz

a másik: melyik oldalon vezeted a lovad (wtf ezt ki nem tudja????)

és a harmadik az egy összetett kérdés volt:

sorold fel a 3 alap jármódot, és akkor ott kérdezték még az hogy könnyű ügetésnél mikor állsz fel és mikor ülsz le(amikor a külső első lába a lónak a földön van) valamint ehhez még kérdezték hogy hány ütemű a vágta

majd a vizsgabiztos megköszönte és mondta hogy mehetek nyergelni :D

u.i.:amég elmondod a válaszokat ne a földet nézd nézz a vizsgabiztosokra mosolyogj, ne az tükröződjön a fejeden hogy meghalni jöttél ide, és a legfontosabb hogy artikulálj érthetően beszélj és határozottan.

2016. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!