Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mondanátok véleményt erről a...

Mondanátok véleményt erről a lovas blogról?

Figyelt kérdés
Irnátok véleményt? Esetleg tanácsokat, hogy miket változtatnátok, mit tennétek bele stb. :)
2016. márc. 8. 21:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy rendszeren nemtudok felrakni részt időhiány miatt, és ha van időm akkor irok. Amint láthatjátok, nemsok részt raktam fel, és ezért nem is tudom, hogy miket kellene javítani, mivel nem irnak kommentet.. Nem fogom abbahagyni, mert akkor nem is kezdem el ha ennyi idő múlva már abbahagynám. :'D
2016. márc. 10. 16:33
 12/20 anonim ***** válasza:
Azért nem kapsz kommenteket, mert ha véletlenül is a blogodra téved valaki, olvasás nélkül be is zárja, annyira nem olvastatja magát, és annyira nem figyelemfelkeltő. Tényleg azt kellene eldöntened, hogy mit akarsz. Beleolvastam pár írásba, de se füle, se farka. Alakíts ki egy stílust: novellákat akarsz közölni, vagy az olvasókkal akarsz beszélgetni? Mi a célod a bloggal? Megismerjenek téged? Vagy a lovat? Semmi nem derül ki az írásaidból, élvezhetetlenek.
2016. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

,,Beleolvastam pár írásodba"

,,Élvezhetetlenek"

Ha csak párba olvastál bele, akkor honnan tudnád hogy milyen valójából?:'D Sírok a röhögéstől esküszöm😂😂😂

2016. márc. 10. 17:53
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

17:24-kor kommentelő ismeretlen jól összeszedte a lényeget. Nem a történet kerekségét tekintve nincs se füle se farka, hanem a legalapvetőbb stiláris követelményeknek sem tesznek eleget az írásaid, így értette.

Például bekezdéseket nem, vagy nem jól használsz. Az egész szöveg olyan, mint egy adás nélküli analóg CRT televízió.

A stílusod, amit pedig itt demonstrálsz mit ne mondjak kritikán aluli. Sírsz a röhögéstől? Véleményt kérsz, aztán, aki megmondja és neked nem tetszik mind hülye?

Szerintem kínodban kellene sírnod, hogy egyáltalán ilyen vergődéseket közszemlére teszed.

De ha az írások minőségét nem is nézzük, hiszen egy 5 évestől ez is felettébb remek, a kinézet katasztrofális. Ez a hányás zöld háttér úgy néz ki, mint egy keresőmotor találati listája, mondjuk az arany oldalak. A zöld címek ugyancsak nem teszik színesebbé az összképet. Egy rohadt képet nem tudsz beszúrni sehová, akár lopottat is tök mindegy. Az a sok idióta smiley, ami teljesen komolytalanná és hiteltelenné teszi az egészet.

Na mindegy, én is mint eddig mindenki feleslegesen koptatjuk a billentyűzetet, csak azt nem értem, ha nem véleményekre voltál kíváncsi, hanem hogy mindenki körbeujjong -ami valljuk be elég szarul sikerült- minek tettél fel kérdést?

És akkor most ezen is "sírva röhög"-hetsz, de szerencsére ez is téged minősít.

2016. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Aha-Aha! Mesélj még❤😂😂
2016. márc. 10. 20:40
 16/20 anonim ***** válasza:
Inkább nem, hiszen már úgyis tudsz mindent, mindenkinél jobban. További sok sikert!
2016. márc. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ejj, na most a véleményünkre voltál kíváncsi, hát megkaptad. Nem megsértődni kell, hanem meg kell fogadni a tanácsot.
2016. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A helyesirasod tenyleg kritikan aluli...az egy dolog hogy en is most telorol vagyok es nem irok ekezeteket de az egy masik hogy azert vannak alapveto helyesirasi szabalyok amiket illene betartani ahhoz hogy kulturaltan es egyaltalan valahogy kinezzen ez a kis nezettsegu oldal is...

Az meg a masik hogy blogolasnal nem szerencses telorol irni de te tudod...

Es ha irsz valamit akkor azt elvezetbol csinald es ne kotelessegbol mert hidd el az a par ember is aki olvassa nem nagyon szivesen hallgatja hogy mar megint milyen faradtan vetted ra magadat nagy nehezen az irasra

A torteneteknek tenyleg semmi kimenetele nincs es aki ra is talal az oldaladra gyorsan elhagyja azt a pocsek helyesirasod miatt...vagy ha ezert nem akkor azert mert nem vagy kepes befejezni egy tortenetet...aki veletlen ratalal nem fog arra varni es visszakeresni az oldalt hogy mikor veszed ra magadat arra a szenvedesre hogy irjal

De ezek csak velemenyek es teged minosit ha nem megfogadod oket hanem megsertodsz

Foleg hogy te kerted hogy irjunk az oldaladrol...

2016. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azt tisztázzuk, hogy ez nem egy szolgáltatás. Itt nem te teszel szívességet nekünk, hogy írod. Nincs köelesség, ezért az, hogy fáradt vagy és nyűglődsz, de feláldozod magad, és írsz, még késő este is, telefonról, egyáltalán nem egy gesztus a közönség felé, hanem egy lesajnáló megnyilvánulás. "Ennyire méltatlak titeket, ennyit értek. Késő este, nulla aggyal, telóról gyorsan összecsapok valamit, de most már kussoljatok, csak semmi háborgás". Ez elég visszás hozzáállás, és erősen megkérdőjelezhető, hogy ilyen mentalitású embertől én akarok-e egyáltalán bármit is olvasni.
2016. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Fele annyit sem ér a blogod, mint amennyit az itteni válaszolók rászántak az idejükből...
2016. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!