Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik zabla lenne jó?

Melyik zabla lenne jó?

Figyelt kérdés
Gumis,pálcás zabla,vagy csak sima pálcás zabla? Mi a különbség?
2016. máj. 1. 07:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Akinek ennyire fingja nincs a zablákról, annak CSAK ÉS KIZÁRÓLAG vastag csikózabla való!
2016. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja és aki ebben zseni annak bunkónak kell lenni... OKÉS.... megkérdeztem,h efy gumis ami fiatal lovaknak jobb vagy egy sima.. DE BIZTOS HÜLYE VAGYOK igazad lehet bunkó zsenikém
2016. máj. 1. 12:52
 3/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg olyanja van de pálcás kell neki mert... csak gumisat vegyek vagy simát?
2016. máj. 1. 14:55
 4/19 anonim ***** válasza:
A lóról lehet tudni valamit? Kora, képzettsége? Miért kell neki új zabla? Te mennyire vagy tapasztalt? Így ezek nélkül csak tippelni lehet..
2016. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
9 ébes,kanca,welsh póni. Oktatóm mondta,hogy új zabla kellene neki. Őt csak szerdán tudom megkérdezni,hoy melyik zabla jó a gumis vagy sima. Gondoltam addig itt okosabb leszek. Nehezen irányítható. Az oktatóm felült rá de nem birt sokat kezdeni vele mert nagyon kicsi neki,de neki sem fogadott szót. Azt mondta,h majd a pálca picit segít mert oldalról nyomja.
2016. máj. 1. 18:57
 6/19 A kérdező kommentje:
Képzettsége: elméletileg gyerekek lovagoltatására alkalmas, úgy vettük. Bár én 14 éves fejjel alig birom megülni,de már megszoktam :) és mostmár terepen sem nagyon akar engedelmeskedni. Futószáron is húz kifele, ha ülnek rajta ha nem. Ha külső kézben van a pálca és nyomom a vállát vele,akkor bfele húz.
2016. máj. 1. 19:00
 7/19 anonim ***** válasza:

Szegény póni...

Én a gumisat ajánlom, ha már választani kell.

2016. máj. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Miért is szegény? Oké köszi a választ :) énsem oörülök h durvább zabla kell hidd el..
2016. máj. 2. 06:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem durvább zabla kell, hanem idomítás és tudatos lovaglás...
2016. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Azért sajnálom az állatot, mert nem tudtok vele helyesen bánni. Neked kéne durvább zabla...

A te korodban már nem pónin lovagoltam.

2016. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!