Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Körülbelül hol fogok tartani...

Körülbelül hol fogok tartani 1 év múlva?

Figyelt kérdés
Azt hiszem március elején kezdtem, heti 2 alkalommal járok. A lépés, ügetés pályán már biztosan megy, vágtázni eddig 2-3 alkalommal tudtam csak, vagy az időjárás miatt, meg mert szerintem az oktató most erre fekszik rá.
2016. jún. 30. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok különösebb jóstehetség, nem láttalak még lovon, így pláne nem tudom emgmondani, milyen tempóval tudsz haladni, milyen a ló,amin ülsz, vagy milyen az edződ, így aztán elég lutri a kérdés, nagyjából, mintha a heti lottószámokat kérdeznéd... Ami vállalható terv lehet, hogy három jármódban biztosan közlekedj, alap patanyomfigurákat ismerd, tetszőleges jármódban meg tudd lovagolni őket, a kiképzési skálán egy jól belovagol lovat végig tudj vinni. Ebben főleg az utóbbi lehet kihívás, a többi igazából nem annyira nagy kaland, de az edző és a ló függvényében válhat nagy kihívássá mondjuk.
2016. jún. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A volt Budapest tévé munkatársai állnak rendelkezésedre.
2016. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletben ahogy az első írta kb. ott de esetleg még ugratni alapszinten vagy ha azt nem akkor cavalettizni vagy rudakon ügyességi pályákon menni (ha vki legalább 4suer kijár egy héten akkor egy év alatt eljut versenyszintre ez egy nagy átlag emberek példájából mondom nem biztos hogy mindenkinél így van) sok sikert :)
2016. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!