Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan kell a kengyelt beállít...

Hogyan kell a kengyelt beállítani?

Figyelt kérdés
Nem a hosszára gondolok hanem, hogy hogyan kell egyszerűen állítani. Mit kell kicsatolni és hogyan stb?

2016. júl. 1. 19:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Nem értem sajnos teljesen mire gondolsz :-\ mert állitani a hosszát szoktuk...

Vagy mit szeretnél állítani?

2016. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Bocsi, félreérthetően irtam :/ arra gondolok hogy nem azt akarom tudni hogy hogyan tudom földről meghatározni a megfelelő hosszt hanem ha tudom hogy hányasba kell állítani utána hogyan kell beállitani. Egyszerűen nem tudom...
2016. júl. 1. 19:37
 3/28 anonim válasza:
ugyan úgy működik, mint egy öv. ha tudod, holy melyik lyuk kell, kicsatolod, becsatolod, megigazítod és kész.
2016. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Fogod kihúzod a nyeregszárnyom található bújtatóból a kengyelszíj végét. . Lefele húzod,akkor a csat lejjebb kerül fentről a kengyellakattól,így szabaddá válik,kitudod csatolni a lyukból és tudod lejjebbi vagy fentebbi lyukba átcsatolni,attól függően rövidebb vagy hosszabb kengyelt akarsz. Ha alsóbb lyukba csatolod akkor hosszabb lesz,ha feljebb a fenti lyukakba csatolod be,akkor meg rövidebb kengyelszíj beállítás lesz.Miután valahova átcsatoltad,az alsó szíjat ,(ami az alatt van amit eddig húztál) húzod lefelé,így vissza felmegy a csat teljesen koppanásig a kengyellakathoz. Végezetül dugd vissza a nyeregszárny bújtatójába a szíj felesleg végét. Lóról annyival kiegészül h a lábad előre kell tedd a térdtámasz elé,hogy feltudd hajtani a nyeregszárnyat és egykézbe kell fogd a szárat.
2016. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
köszi... de a kicsatolást hogyan ? merre kell huznom hogy kijöjjön a szij lyukábol a csat?
2016. júl. 1. 19:47
 6/28 anonim válasza:
de amúgy gondolom, hogy van valaki aki tanít lovagolni, ha ez nem megy. kérd meg, hogy mutassa meg, egyszer végignézed és tudod. :D
2016. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mutatta már, de nem tom megcsinálni... hát a 3. válasz részletes és jó viszont bonyoloult és nem értem :o
2016. júl. 1. 19:50
 8/28 A kérdező kommentje:
akarom mondani a 4. válasz
2016. júl. 1. 19:53
 9/28 anonim válasza:

[link]


nem kell tudni hozzá angolul, csak nézd, hogy mit csinál.

2016. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
köszi
2016. júl. 1. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!