Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a különbség a munka és a...

Mi a különbség a munka és a polár fásli között?

Figyelt kérdés
Valaki el tudná nekem magyarázni mi a különbség a kettő között? Mind "kinézetre" mind használatban.
2016. júl. 9. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A polár- vagy pólófásli csak poláranyagból van, a munkafásli meg célt jelöl inkább... Ki milyen fáslit szeret használni munkára: sima polár, félig elasztikus, teljesen elasztikus, alátéttel vagy anélkül... Legalábbis mi a színt különböztetjük meg a munka- és a versenyfásli között (díjlovas istállóban dolgozom, versenyre fehér meg... fehér)
2016. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A polárfásli alapvetően vékony és kevésbé rugalmas, a munkafáslik rugalmasak. Lehetnek full gumis anyagból, vagy ha pólófásliról van szó, akkor a polárnál vastagabb, de ahhoz hasonló rugalmas anyagból.

Én mindig alátéttel fáslizok, ha istállóban kell valamiért, akkor polárt teszek fölé, ha munkára akkor kombináltat (bár rajta vagyok hogy találjak normális minőségű polo fáslit). Így, ha sokat gyakorlod és odafigyelsz, nagyon nem ronthatod el.

2016. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!