Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Engem és a kutyámat megtámadta...

Engem és a kutyámat megtámadtak a lovak, vagy mi a francot akartak?

Figyelt kérdés
Lovak területén voltunk, amint meglátott minket 4 ló, szinte oda futottak hozzánk. Kutyám mögém állt, a lovak meg közel jöttek hozzánk, kb. fél méterre, lehajtották a fejüket, és láttam, hogy a kutyámat nézték ki maguknak. Beakartak minket keríteni, én meg erre rámozdultam az egyikre, amitől a ló megijedt, elszaladt, utána a többi, azok után meg a kutyám. A kutyám az elijesztett ló hátsó lábát akarta elkapni, de valahogy megrúgta véletlenül a kutyámat. Falusi srác vagyok, ismerem valamennyire az állatokat, tudom, hogy a nyugodt állat észre sem veszi az embert. Egy tehénnek borja volt, 2 méterre mentem el tőlük, rám sem néztek. A lovak nem húzták hátra a fülüket, de úgy éreztem, hogy sarokba akarnak szorítani, én meg ösztönösen cselekedtem. Mit akartak mégis?
2016. júl. 31. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"magánterületet, ahová egyébként teljesen jogosan bementem"

Tán a tiéd?


Figyelj, végülis pont leszarjuk hogy hová mész meg hová nem, de egyrészt kutyát póráz nélkül sétáltatni tilos, másrészt ha agyonrúgja őt vagy téged valamelyik ló, majd akkor is ilyen nagy arcod legyen. Netán látja a tulajdonos, hogy a kutyád miatt sérül le az egyik, hát az isten óvjon.

2016. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

ISmered a lovak tulajdonosát?


Mi az, hogy oda volt kedved menni? Az mgánterület, és oda nem csak úgy ki-be mászkál az ember. VAgy te örülnél, ha én a te portádon át mennék, mert nekem arra volt kedvem?


Az meg a grátisz, ha elkapja valamelyik lovat a kutyád, jó esetben rommá törik a kooponyája, rosszabb esetben a ló tulajdonosa még ki is fizettetheti veled az esetleges kezelés árát.


Tudod, kedves kérdező, én pont egy ilyen arrogáns, kutyáját szabadon rohangáltató miatt sérültem meg egyszer, mert a lovam megijedt a felé rohanó, póráz nélküli, gazdájára nagy ívben szaró kutyától.


ÉS igen, először kíváncsiság hajthatta őket, később pedig leesett nekik a tantusz, hogy te nem barát vagy, hanem valaki, akit el kell zavarni.

2016. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A lovak területén voltál.

A másik,nem tudom hallottál-e róla,hogy a ló menekülő zsákmányállat.A kutya ragadozó.Ettől kezdve a minimum,hogy megnézik,ki és miért megy a területükre.Azon sem lepődhettél volna meg,ha a maguk módján védekezni kezdenek.

2016. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

és most hogy már mindenki megvédte a maga kis állatkáját ki a lovakat ki a kutyáját,


nézegessünk szép lovacskás, kutyusos képeket gyerekek.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


és itt a vége fuss el véle


[link]

2016. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én is amondó vagyok, hogy a lovak kíváncsiságból mentek oda. És egyetértek a többiekkel. Attól, hogy a terület nincs bekerítésezve, attól még magánterület. Az a lovak területe volt(és igen, ott nekik mindent szabad, de a kutyádnak nem), ezért lehettek kíváncsiak az új jövevényekre. Egyébként meg szerencséd, hogy nem rúgtak fejbe a kutyáddal együtt
2016. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerencsétlen lovak barátkozni akartak kíváncsiak voltak , ne csodálkozz ha rúgtak vágtak mikor te "elhajtottad őket"

Amúgy ha ennyire idegenek neked a lovak akkor minek járkálsz a kutyáddal olyan területen ahol lovak vannak? És miért hagyod hogy a kutyád bármilyen módin is megijessze a lovakat? Ha egy ló félelemben érzi magát minimum csípni vagy rúgni fog szóval szerintem hagyd azt a területet ha nem érzed megad biztonságban lovak közelében. Ha félsz vagy tartasz a lovaktól ők azt megérzik és ha netán rosszindulatú lóról van szó az ki is fogja használni a félelmed!

2016. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az pedig , hogy lehajtott fejjel "kergette" a kutyád a ló annyit tesz hogy játszani szeretett volna
2016. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!