Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan üljek fel rá ha még...

Hogyan üljek fel rá ha még sosem ült rajta senki?

Figyelt kérdés

Üdv :)

Eljöttem "nyaralni" a rokonokhoz egy kis faluba.Lovakat nagyon szeretem,rendszeresen lovagolok,szőrén nyeregben egyaránt ugratok is,főleg nyereg nélkül mert úgy szeretek.

Ló már bakolt alattam,de ágaskodtam is vele(meg van tanítva neki) és kb 5-6 éve pacizok.

Nos van ez a ló a faluban,olyan 10 éves nyugodt munkaló.Senki se ült rajta de én nagyom szívesen rá ülnék.Szerintetek hogyan?Csak pattanjak fel és annyi?Azért 100 hogy nem ilyen egyszerű.Mik lehetnek az esetleges reakcióji?

Kíváncsi vagyok :)


2016. aug. 7. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát.. leginkább sehogy. Nem fog neked örülni, leeshetsz. Ha a gazdáját is megkérdezed, még pofont is kaphatsz :)
2016. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neem rá ülhetek a lóra azzal nincs baj.

A ló reakciója kicsit más tészta :D

2016. aug. 7. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező :D

A nyereg benne van a pakliban mert úgy egyértelműen könnyebb :) A felülésnek igazából semmi praktikája nincsen...De először én mindenképpen azt tanácsolom hogy Ne egész test súlyoddal ülj rá, hanem pl. Támaszkodva ;) Akár nyugodt akár nem egy ló sose teljes mértékben ad felismerhető jeleket főleg ha nem nagyon ismered :D A reakciói nagyon sok színűek lehetnek (^-^)Talán a leginkább előforduló az hogy nagyon beindul és kicsit ugrál :) Persze ha nyugodt nem hiszem hogy akkora baj lehetne belőle ;)

Sok szerencsét C:

2016. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs nyereg. xd

Igen énis úgy gondoltam hogy nem ülök rá egyből hanem lassan.

Na mind1 majd meglátom mi lesz belőle :D

2016. aug. 8. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:

És ha a szerencsétlenkedésed közben a lóval történik valami? Vagy majd meglátod abból mi lesz?

Sehogy ne ülj rá, fogalmad sincs a lovakról, így, 5-6 év után sem.

2016. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!