Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Facebookon sosem ír rám...

Facebookon sosem ír rám senki, csak ha kell valami. Miért?

Figyelt kérdés
Van vagy 200 ismerősöm, akiket úgy-ahogy ismerek innen-onnan (Iskola, fórumok, ect). Általában mindig én írok rá valakira, beszélünk vagy 20-30 percig (vagyis én kérdezgetek hogy miújság, mit csinálsz), majd elköszönnek. Nagy ritka ha valaki rám ír, azok is azért mert kell valami házi / nem tudnak valamit, aztán leszarnak. Én hülye meg válaszolok nekik, de ha nem, én vagyok a visszahúzódó szemét stréber ge*i. Ötletek?..

2015. febr. 14. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs ötletem, velem is ez van :/
2015. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid, minden ismerősöd tojik a fejedre és kihasznál, de ha véletlenül ellenkeznél és leoltanak, akkor pedig nem mered megvédeni magad, ezért még tisztelni sem fognak, ami csak tovább erősíti a jelentéktelenségedet. Ebből az állapotból kellene kitörnöd.
2015. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor szemet , stréber ge.i leszel.Na és? NE hagyd magad kihasználni!
2015. febr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Francér' érdekel ennyire a facebook??
2015. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én mar évek ota nem voltam "elérhető" Úgy vagyok vele, hogy akinek mondanivalója van, az úgyis megtalál. aki pedig csak azért írna, mert meglátta a nevemet, az jobb is ha inkább elkerül.


szerintem ne aggaszd magad ezen, s összpontosíts arra, hogy igazi barátokat találj a jelenlegiek helyett.


22f

2015. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!