Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nehéz a lovaglás?

Nehéz a lovaglás?

Figyelt kérdés
Mármint felülni a lóra vezetni stb. Nehéz?

2016. aug. 12. 09:38
 1/7 anonim válasza:
Én kb 6 éves koromban tanultam meg lovagolni elég gyorsan ment szerintem nem nehéz bár ez eléggé egyéntől függő.Az oktatóm azt mondta h vannak olyan emberek akik nem éreznek rá a ló ritmusára, azoknak nehéz a lovaglás.De ha egyszer rá érzel nem lesz nehéz!:) Fel ülni a lóra se valami nagy ördöngösség pár alkalom után szerintem sikerülni fog! Ha még sosem ültél lovon és csak ajánlani tudom a lovaglást mert számomra csodás érzés!Remélem tudtam segíteni!:)
2016. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja h nem nehéz ,az nem lovagol rendesen,az csak utazik a lovon. A rutin átlendít pár kezdeti nehézségen idővel,de mindig van olyan dolog ami nehéz,akár egy intenzívebb edzés minőségre felépítve.
2016. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan holtig tanulós...
2016. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért mert szeretnék valamo spprtot űzni, és már régebben is jónak tűnt a lovaglás. Meg szeretem a lovakat.
2016. aug. 13. 07:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kb mindig lehet valami újat tanulni. :) Az elején lehet, nehéz lesz, de belejössz. A lényeg, hogy mindig figyelj az edződre/ oktatódra. Jó szakemberrel minden oké lesz. Melyik lovardába mész? Ha van kedved, priviben szívesen mesélek. :)
2016. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
utazni a lovon,rángatni a szárat, hogy "jobbra" meg "balra" menjen egyáltalán nem nehéz... de az igazából megtanulni lovagolni egy élet is kevés.. de miért van hogy ez meg senkit se érdekel? :)
2016. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondtak mar nekem, hogy lovagolni mindenki egy eleten at tanul, nincs profi lovas elvileg 😊 Nagyon szepen koszonom a valaszokat!:)
2016. aug. 22. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!