Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most kezdem a szabadedzést....

Most kezdem a szabadedzést. és az edzés elött nekem kell felnyergelni, kantározni a lovat? Az baj ha nem sokat nyergeltem, kantározt még csak a táborban? Hogy legyek gyorsan késsz mindennel?

Figyelt kérdés
Általában a csoportos szabadedzés ,kint vagy a fedelesben szokott lenni?Milyen feladatok vannak szabadedzésen..ha amúgy táborban minden nap volt 2 óra csoportos szabad edzés ott csak séta még ügetés volt még vlm.feladatok...ezeket még még ami eszetekbe jutott el tudnátok mondani...esetleg kell pálca szabadedzés hét,vagy védőmellénny?..mert mellényem nincs és nem is akarok..UTÁLOm..
2016. aug. 16. 05:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha 13 éves vagy tényleg vegyél egyet, mert még előtted az élet és bármikor rosszul eshetsz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__7996309-mennyi..

Itt a 4. hozzászóló irt azokról amiket te néztél. És nekem is az a "teknős páncél" van most. Nagyon kényelmes. Az a mellényes fajta is van a családban a húgomnak. Szereti, kényelmesnek érzi, de az a baja vele hogy nagyon melegít és pántos pólóval kényelmetlennek érzi hogy a bőréhez ér.

2016. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!