Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lovam. 10 éves Furiozo kanca. Nos, felhízlaltuk és már szépen nézett ki. 2-3 hétig nem tudtam elmenni hozzá, mert műtöttek, így más lovagolta. Utána mikor kimentem a lovardába, nem volt sovány, de láthatóan vesztett a súlyából.

Nemrég kapott (kb.1hete) féregtelenítőt. 1-2 nap után fájt a hasa az nap.

Tegnap elment apukám az állatorvoshoz, hogy mit lehet tenni, hogy visszanyerje az alakját. A doki féregtelenítőt írt fel, de nem hiszem, hogy apa említette, hogy nemrég volt adva neki.


Szerintetek beadjuk neki, vagy más megoldást keressünk?



2016. aug. 18. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezném apukámat, hogy említette-e a dokinak az épp befejezett féregtelenítést.

Ha nem emlékszik biztosan, akkor felhívnám telefonon az állatorvost.

2016. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem is van két lovam, egy 21 éves magyar sportló és egy 6 éves félvér. Én tapasztalataimból beszélek szóval lehet hogy másnál nem így volt. De nem ajánlom hogy egymás után féregtelenítsd a pacid...Ha az apukád elmondta a dokinak hogy volt féregtelenítve akkor nem hinném hogy ezt adta volna fel.. :/ De 1 orvos se tud először 100%-ot mondani pl. Amikor eltört a lovam álkapcsa először azt mondták hogy beteg...Amíg nem tudjátok a tutit én nem adnám be :)

Remélem segítettem :D

2016. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 nem mondta neki.


#2 így van. Köszönöm a segítséget!:)

2016. aug. 19. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!