Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tanítsam meg ülni a lovam?

Hogy tanítsam meg ülni a lovam?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki kezdenén h hülye vagyok hogy nem tudom, nem vagyok otthon ezekben a Csikós dolgokban,csak a lovamat eleve lehet fektetni akkor már úgy vagyok vele, hogy kipróbálnám ezt a dolgot, és megtanítanám ülni is, és csak néhány tippet módszert szeretnék tőletek kérni,, a válaszokat előre köszönöm ☺

#Csikósló #ló ültetése
2016. szept. 11. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Pedig hülye vagy . Ha nem tudsz értelmes dolgot tanítani a lónak,add el. Utána úgyis csak más szenved vele .
2016. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert például, ha csikóslónak szeretném... erre nem gondoltál?! És véleményem szerint amíg nem okozok fájdalmat vagy bármi rosszat a lónak, addig nem ártok vele.. ez egy egyszerű kérdés volt, ha én így látom jónak nem kéne a látatlanba szurkálódni...köszönöm szépen az értelmes választ!!
2016. szept. 11. 19:27
 3/16 A kérdező kommentje:
És ne is haragudj, ő a 2.lovam, mióta hozzám került azóta csak értelmes dolgot tanult...
2016. szept. 11. 19:29
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem tudok ehez a kérdéshez hozzászólni csak azért írok hogy ne is figyelj az ilyen bunkókra akik azzal szórakoznak hogy piszkálódnak meg le hülyéznek. De lehet meg próbálhatod úgy mint a kutyákat de az is lehet hogy ez a legrosszab válasz amit kapni fogsz
2016. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Ne haragudj az OFF-ért (illetve, ha én tévedek, kérlek ne leüvöltsetek hanem indokoljátok hogy miért nincs igazam, hogy tanuljak is belőle, köszönöm)


de nem hinném hogy túl jó lenne a lónak az ülés. A fekvés még oké, azt szokták csinálni amúgy is (néha így alszanak, de gyakran hemperegnek ugye) de az ülés az teljesen természetellenes és szokatlan a lovaknál, ők sose ülnek le maguktól.

Teljesen más az anatómiájuk mint a kutyáknak.

2016. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Még ez is èrtelmesebb mint az első kommentelő 😂 de nem hiszem hogy menne, azt tudom hogy úgy is lehet hogy ha tudja a fktetést akkor onnan valahogy amikor all fel meg kene maradnia ülésben 😂☺
2016. szept. 11. 19:59
 7/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, arra akarok kilyukadni hogy nehogy valami ízületi vagy hasonló gondja legyen a sok ültetéstől. Kérdezz meg egy szakembert, hogy ő mit gondol - és ha nem gond a lónak, talán meg is tudod kérni hogy segítsen :)
2016. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
3. Kommentelő, nem is úgy gondoktam hogy így maradjon tobb 10 percekig ülő pozícióban semmiképp nem az a szándékom hogy rosszat tegyek a lónak, el is jöhetne akárki megnézni hogy "szegényeknek milyen fanyarú sorsuk van" csak gondoltam hoyg tanulja meg, mert úgy is csikóslónak tanították előző gazdái, és érdekelne engem ez a téma ha már így el lett vele kezdve ez a dolog ☺
2016. szept. 11. 20:02
 9/16 A kérdező kommentje:
Illetve ne is haragudj 5.os csak magamat nem szamoltam bele, nem is ugy gondolom hogy napi szinten meg sok ideig, hanem x héten 1szer 2szer, yzóval abszolút nem tönkrevágni szeretném a lovat ☺
2016. szept. 11. 20:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy csikós mesélte egyszer,hogy úgy tanították meg a lónak,hogy fekvésből amikor feltápászkodott,nem engedték egyből felállni,de ezt a műveletet legalább ketten csinálják és sokat dícsérik közben.Eleinte rövid ideig kérik tőle,majd miután megértette,egyre hosszabb ideig.
2016. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!