Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat venni jó ötlet?

Lovat venni jó ötlet?

Figyelt kérdés
Az van hogy a melletünk lévő telken lenne 3ló mindenkinek egy. Én 9éve lovagolok anyu 2 apu pedig 4 :) én direkt mindig lovaglás után maradok a lovardába segíteni apa pedig valamért nagyon jól informált a lovakról.. Sok lovas könyvet olvastam. Meg persze tudok kantározni nyergelni mindent.. Mind a hármunk tud mindent a telek 2és fél hektár istálót is épitenénk meg pályát edzeni mert kissebb dijugrató versenyekre járok.. Köszönöm a válaszokat.

2016. szept. 27. 19:51
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Persze van rá pénz három lóra havi 80 000-90 000
2016. szept. 27. 19:56
 2/37 A kérdező kommentje:
Valamint hogy ez elég megfelelő tartási körülménye?
2016. szept. 27. 19:58
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Sántít a líra anyu. Ha kisebb díjugrató versenyekre jársz,akkor miért nem tudod te magad is a választ? Aki tud,az meg nem jelent ilyet ki soha "mindent tudunk".. Általában ezektől a mindent tudok emberektől kerülnek a kezem közé az elszart lovak.. Az egész így szarszagú,szerintem te is tudod a választ.
2016. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Na az ilyen bunkóból nem kérek a mindent tudunkot nem mindent persze nem tudom a mittom én milyen ősi fajták neveit de most nem fogom felsorolni igazad van lehet tudom a választ lehet de valaki kiváncsi mások véleményére is normális válaszokat kérek Köszönöm
2016. szept. 27. 20:06
 5/37 A kérdező kommentje:
Második xd
2016. szept. 27. 20:07
 6/37 anonim ***** válasza:
15%
De szeretnék én is egy lovat! Jó neked.
2016. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%
Ha van energiátok rendben tartani az istállót és nagyon bele vagy szerelmesedve a lovaglásba (nem fogod pasik miatt abbahagyni), akkor hajrá! :) Én is szívesen tartanék lovat, de sajnos nem engedi a pénztárcám. :( Szüleid egyébként mivel foglalkoznak? Ha nagyon sokat dolgoznak, akkor viszont át kell gondolnod, hogy egyedül bírni fogod-e. Egy ló is sok meló, három meg pláne.
2016. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Én is sokáig vártam neked is lesz majd
2016. szept. 27. 20:11
 9/37 A kérdező kommentje:
4dik anya viszonylag rá ér eléggé apa napi 3-4órát hétköznap hétvégén többet Köszönöm a válaszokat
2016. szept. 27. 20:13
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid alig dolgoznak és mégis rengeteg a pénzük? Engem is érdekel az a munka. Gondolom Te meg kijártad az általános iskolát, mert vannak helyesírási hibáid. Van benne súlyos is. Így én nem a lóvásárlást javaslom, hanem a tanulást. Egyébként neked mért nem jó úgy mint a többinek is lovasiskolába járni? Ott az edző is kéznél van. Nem kell kihívni magatokhoz. Általános iskola 5. osztályos lehetsz
2016. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!