Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat venni jó ötlet?

Lovat venni jó ötlet?

Figyelt kérdés
Az van hogy a melletünk lévő telken lenne 3ló mindenkinek egy. Én 9éve lovagolok anyu 2 apu pedig 4 :) én direkt mindig lovaglás után maradok a lovardába segíteni apa pedig valamért nagyon jól informált a lovakról.. Sok lovas könyvet olvastam. Meg persze tudok kantározni nyergelni mindent.. Mind a hármunk tud mindent a telek 2és fél hektár istálót is épitenénk meg pályát edzeni mert kissebb dijugrató versenyekre járok.. Köszönöm a válaszokat.

2016. szept. 27. 19:51
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Lovas iskolámba edzennék
2016. szept. 28. 07:44
 12/37 anonim ***** válasza:
64%

Mit dolgoznak? úgy hívják ezt a szakmát h lopás,adócsalás.


Egyébként meg nem tudom egy ilyen agyatlan hülyegyereknek minek válaszoltok tök komolyan,kamu az egész ,semmi realitás nincs benne..

2016. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen helyesírással van saját lovasiskolád? Ha már van lovasiskolád, akkor mi a kérdés lényege?

Kicsit sok az ellentmondásod. 😊

2016. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Gamerke válasza:
53%
Ha tényleg úgy érzed hogy "mindent" tudsz a lovakról (amiben mondjuk kételkedem ugyanis minden ló más) azt javaslom hogy 1 lovat vegyetek maximum! Nálunk egy db ló van! Faterom jár vele lovas kocsizni én és a húgom lovagolunk és a barátnőmet is tanítom de a lónak még így is annyi fölös energiája van hogy múltkor fürdetéshez kikötöttem és annyira tele volt a feje hogy elszakította a kötőféket! Biztos vagyok benne hogy te még suliba jársz! A szüleid dolgoznak (gondolom) így a ló nem lenne rendesen lejáratva ami nektek is és a lónak is ártana csak! Ez a szerény véleményem! 1 ló bőven elég!
2016. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Gamerke válasza:
35%
Ha esetleg bármi kérdésed van lóval kapcsolatban írj nyugodtan üzenetet!
2016. szept. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
10%
Jé, nem is gondoltam volna, hogy a fölö energiájukat le kell vezetni. Iskola mellett ez nem egyszerű, pláne több lóval.
2016. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem, hogy havi 80-90 ezer elég 3 lóra. Az én macskám havi költsége szűken 20 ezer forint. Egy ló csak többet eszik, mint egy macska! Pláne, 3 ló.
2016. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Ahol lovagolok azt értettem lovardának és ki mondta hogy sok pénzül van??
2016. szept. 29. 18:00
 19/37 A kérdező kommentje:
Ha olyan okosak vagytok tudhatnátok hogy lovat nem tartunk egyedül! A normális válaszoloknak nagyon Köszönöm a helyes írásomat meg ne kritizájátok ez nem helyes író verseny és azt se tudjátok hány éves vagyok ilyen helyes írásommal!!
2016. szept. 29. 18:03
 20/37 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom papíron 12,fejben pedig úgy 2? Téged sem kéne egyedül tartani,betenni javítóba,ott lehetnének hasonlóan elborult társaid. (sijófok vagy silyófok?)
2016. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!