Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nomális ez a lány?

Nomális ez a lány?

Figyelt kérdés
A lovardánkba jött egy új csaj na szóval megyek be az istálóba és látom hogy az új lány próbálja fel eröltetni a kantárt fordítva a homlokszíjat az orára meg kérdetem segíthetek e de azt mondta megy neki aztán szóltam neki hogy fordítva és elmagyaráztam hogy az a homlokszíj amitt orrszíjnak használ aztán szólt hogy ő is meg oldja hagyjam békén mentem fel kantározni azt a lovat amin én lovagoltam de ztán hallottam hogy valami csattan meg fordultam és a lány éppen a másodikat csapta a ló farára a ló fel ágaskodott én pedig ki parancsoltam a boxból először azért hagytam mert ő 16 éves én meg csak 12 és abból is az a fajta aki fél a nagy lányoktól.. Utána ki men az istálóból én meg felkantároztam a lovát és ki vezettem ő már a pályán állt az futószárazós oktató mellett oda a dtam a lovat az oktató meg annyitt mondott hogy Köszönöm hogy segítettél neki és ennyi.. Most nem tudom meg mondjam az edzőnek vagy mi van

2016. okt. 2. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem normális... Szerintem mondd meg az oktatódnak, hogy mit csinált a lóval.
2016. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha újként jött, miérg nem volt ott az oktató, hohy figyelje, hogy tud egyáltalán kantároni/nyergelni?

Mikor én új arc voltam, mondtam hogy megy, de ott maradt és figyelte...

Viszon mindenképpen szólnék, hogy nem megy neki. És azért is, hogy a saját hülyesége miatt ne csapkodja már a lovat...

2016. okt. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na vak akar vezetni világtalant eset..

Ezért szar nálunk a lovassport ,aki foglalkozik vele nagyrésze kókler,nem is tanítják és nem is akar tanulni sem.A másik fele meg mindig másokkal foglalkozik saját maga helyett..

2016. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor szólók Köszönöm a válaszokat
2016. okt. 3. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Rohanj, ki ne hagyd ! Biztos örülni fog neki az oktató h egy kis korcs beleugat a dolgába. Egyszer szívesen tartanék neked egy órát,megnéznélek mekkora ász vagy.. Rühellem a fajtádat ,kis taknyos kezdők de már ezek akarják osztani az eszet mindenkinek..
2016. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D Jaaaj, hála az égnek, hogy már nem olyan lovardában vagyok bértartó, ahol van oktatás...
2016. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt kis taknyos kezdőről? Versenyzek és egy kicsit máshogy tettem fel a kérdést a barátnőmel történt ő mesélte csak így írtam ki! Mintha velem történt volna mert gondoltam azt írjátok hogy az ő dolga oldja meg rühellem a fajtádat neked meg mondom hogy én is a tiedet akik mindenbe bele kötnek mert azt hiszik hogy már 16 évesek akkor profik és nekem akar órát tartani ha te megnéznéd hogy lovagolok én megnézném hogy oktatsz;(
2016. okt. 10. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!