Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miert zavar annyi embert/Fiut...

Miert zavar annyi embert/Fiut hogy ha egy lany imadja a lovakat es lovagol?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Nekem a lovaglassal csak altalanossagban van problemam, manapsag mar lehet maskepp kozlekedni szerintem nem kellene a lovakat hasznalni, azert mert regen megszokott volt. A lovaglo versenyeket meg foleg felhaboritonak tartom.


Hogy lany lovagol vagy fiu az tokmindegy. Akiket en ismerek lanyok azok lovagolnak fiukon is lovakon is mindenki jol jar :D

2016. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
#1 Mert még sosem lovagoltál. Sok ló imád "dolgozni", a telivérek imádnak versenyezni, konkrétan a halálba lehet őket hajtani.
2016. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
#2, a lovak megoldjak maguk kozott a versenyzest es a munkat ha arra van kedvuk, nem kell egy ember is a hatukra.
2016. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
#3 Hát abban egyetértünk, hogy te biztosan nem kellesz a hátukra. :)
2016. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Engem egyáltalán nem zavar. Sőt imádom nézni őket. Meg a feszes nadrágjukat, ahogy ülnek eme nemes állaton.
2016. szept. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Molyember ***** válasza:
100%
Nem ezzel van a bajuk, inkább azzal, hogy fanatikus vagy, és igyekszel állandóan erről beszélni. Akit ez nem érint, az marhára unja.
2016. szept. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért kéne zavarjon? Oo
2016. szept. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Speciel engem nem szokott érinteni ez a dolog.

Viszont ha fiú lennék, akkor valószínűleg baromira untatna, ha egy lány állandóan a lováról beszélne :D

Feltehetőleg egyébként nem magával azzal van a probléma, ha valaki lovagol, hanem azzal, ha megállás nélkül ez a téma.

Ha olyasvalamit csinálsz, amit mások nem, egyébként is fel kell készülni sajnos, hogy egyesekből irigységet vált ki.

Én meg sem szólalhatok a hobbimmal kapcsolatban, mert akármit csinálok, egy barátnő sem marad meg mellettem. Legutóbb az egyik nagyon-nagyon jó barátnőm azért hagyott egyik napról a másikra faképnél, mert a tanárom - érted, nem is én, hanem a TANÁROM -, :D azt merte mondani neki, hogy milyen tehetséges vagyok. Pedig nem egy túl különleges dologról van szó, bárki megtanulhatja, ha egy kicsit odateszi magát.

Sajnos vannak ilyen emberek, nem kell semmi mást csinálni velük, csak jó messzire elkerülni őket. Ezek egyébként is toxikusak az élet minden területén, még a levegőt is sajnálják tőled.

2016. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akik nem állnak hozzám közel, azoknak nem beszélek a lovamról, csak ha kérdeznek róla. Akik közel állnak, azok tudják, hogy ez nekem fontos és maguktól érdeklődnek felőle. A pasik meg, az a kettő ami volt mióta megvan a ló, megszerették a lovakat, így sokat beszéltünk róluk, mert érdekelte őket. Szóval akit nem érdekel, annak nem kell lenyomni a torkán és máris nem fogja őket zavarni.
2016. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akit zavar, az valószínűleg tudja, hogy a lovaglás az nagyon időigényes életforma, a gondolataidat átszövő, terveidet meghatározó sport. Sőt több, mert ott van a "sporttárs" a ló, amelyet (akit) nagyon meg lehet szeretni, aki a heti sok órás együttlét miatt bizonyos értelemben "barát", "élettárs" pozícióba lép.

Ez az, ami zavarhat embereket, fiukat, akik vetélytársat látnak a lovaglásban. Esetleg rejtett féltékenység ébred bennük a lóval, lovaglással szemben.


Van viszont, akit nem zavar, hanem épp tetszik neki, ha egy lány egy ilyen szép, érdekes, bátorságot, kitartást igémylő sportot űz. Nagyon vonzó sokak szemében az olyan lány, vagy fiú, aki a lovakkal szelíden, de határozottan és szeretettel bánik.

Mindenki megsejti ugyanis, hogy ha a lóval tudsz bánni, felelősséggel gondoskodni róla, akkor az emberekkel is türelmes tudsz lenni, irányukban is megbízható vagy stb.

2016. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!