Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hol tartjátok a lovatokat/l...

Ti hol tartjátok a lovatokat/lovaitokat? Felpontozok mindenkit aki válaszol

Figyelt kérdés

Elsősorban azokra lennék kíváncsi akik otthon tartják de persze másokat is meghallgatok.

Akiknek otthon van,mikor keltek fel reggel,mindig ti gondozzátok-e, és miket szoktatok vele/velük csinálni?

Esetleg kocsiba fogjátok-e őt/őket?



2017. febr. 17. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
regebben otthon tartottunk lovat haznal, a kert eleg nagy volt ahhoz, hogy elferjen hatul az istalloban. 2 lovunk volt. en , ill a nagypapam keltunk fel reggel gondozni, etetni, apolni oket. ismerosomeknel erre a celra a tanyajukon fogadott emberek vannak, igaz, nekik 6 lovuk van. kocsiba is fogtuk oket,de nem minden nap. ez nagyjabol 6 eve volt.
2017. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk egy tanyán van, ismerősnél. Naponta járunk ki lovagolni, etetni.
2017. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kertbe volt vagy at udvarba szabadon,reggel el lett látva(mondjuk egész este volt mit ennie a szabadtartás miatt),aztán nap közben el volt,sokat vittük sétálni,de volt néha egy kis munka is a lovaskocsi előtt :)
2017. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én egy ranchon tartom. El látják. Persze megyek amikor csak tudok , de sajnos nincs lehetőségem rá hogy én gondozzák. Természetesen amikor ott vagyok akkor én etetem-itatom , trágyazom , ápolom. De ha nem.tudok menni elvégzik.
2017. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Bértartásban tartom, de pesti vagyok, nekem sok más lehetőségem nem nagyon van :) Heti 4-5 napot jutok ki, de sajna dolgozom 5-ig, ilyenkor télen sokkal nehezebb, mert korán sötétedik. Lovagolom, kényeztetem, a lovászok ellátják, én pedig a lelki részét teszem hozzá. Hát azt hiszem ez egy átlagos sztori :D
2017. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Azt nem értem, ki és miért pontoz le egy választ, amiben nem a véleményem fejtem ki. Egó nincs jó és rossz válasz. Megmagyarázza, aki lepontozott? Érdekel a rálátása.
2017. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Én mindenkit ugyanúgy felpontoztam.

Egyébként én sem értem. Vajon azért pontoz/pontoznak le másokat,mert eltér az ő vélenyük? Sőt!!! Ez nem is igazán vélemény volt,hanem egy "szokást" kérdeztem meg.

Szóval ha pl én otthon tartom a lovamat, de a kedves lepontozó bértartásban, akkor azért pontoz le,mert én másképp tartom a lovat,mint ő?

2017. febr. 22. 19:12
 8/8 anonim válasza:
Itt alszik a szobámban.
2017. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!