Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szégyen az hogy ledobott a ló?

Szégyen az hogy ledobott a ló?

Figyelt kérdés
A ló akin ma lovagoltam ledobott. Ezt több ember is látta és hát kicsit szégyelltem magam miatta. Szerintetek kínos?

2017. márc. 17. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Egy díjugrató versenyen -amit tv közvetít, ergo világszínvonalú- sokszor esnek le lóról, vagy hibáznak. Nem szégyen.
2017. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem született még nyereggel a feneke alatt, úgyhogy csak nyugi :) Ha tényleg ledobott, abban semmi kínos nincs. Na, jó, ha valaki lépésben leborul az egyik oldalra, az vicces kicsit :P
2017. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a baráznőm is leesett, inkább felneztunk rá, amiert azutan is kepes volt visszaulni a lora, bár ő borzasztó nagyot esett, es tiszta lila volt az egesz szeme, mint akinek bevertek...
2017. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Aki még sohasem esett lóról az nem is igazi lovas. Nem attól lovagol valaki jól,hogy soha nem esett le. :) Nem gáz.
2017. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Az a szégyen ami a focipályán megy,mikor a férfinak öltözött ,zseléshajú kislányok a térdüket fogva sírva fetrengenek a csapattársaik nyáltengerében a szimulációjuk közepette.
2017. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. márc. 17. 21:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Kétféle lovas létezik:


Aki leesett, és aki még nem.


(Illetve: Aki x alkalommal esett le, és aki már nem tudja megszámolni)

2017. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Annyira törvényszerű, hogy aki lovagol az le is esik ? Miért? Azért ez sok mindenen múlik nem?


Kérdező, amúgy nem gáz. De most a ló dobott le vagy te estél le? Nem mindegy szerintem. Egyiket se kell szégyellni, csak kíváncsi vagyok .

2017. márc. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ő dobott le. Leesni már estem le lóról, de nem szégyelltem akkor magam mert senki sem látta. Akkor estem le amikor megbotlott ügetésnél.Most viszont vagy 30 ember is látta ahogy a ló ledob, mert valószínűleg nem vagyok neki szimpatikus.
2017. márc. 18. 09:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Az hogy miért dob le valakit a ló az sok mindentől függ. Lehet nem tetszik neki a segítségadás, túl durva vagy, vagy csak nem akar dolgozni, töri a felszerelés, vagy csak szimplán jó kedve van.
2017. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!