Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kivitelezhető lenne? Ti...

Kivitelezhető lenne? Ti megengednétek a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és amióta az eszemet tudom, a lovak szerelmese vagyok. Lovaglásra sajnos nincs pénz, a nagymamám szokott néha elvinni lovagolni nyáron. Ahol lakunk, találtam egy bácsit akinél lehet lovagolni, mert van 5 lova. Egész jó ára van, 1 óra 3000 ft. Amikor mondtam anyuéknak, hogy nekem jó lenne hetente egy alkalom, azt mondta hogy nem fogja befizetni mert szerinte luxus. Ha 2x többet keresne akkor azt mondta hogy talán. Nekem meg eszembe jutott hogy elmehetnék dolgozni nyáron, 14 évesen szülői engedély kell. Anyuék támogattak, és azt mondták, hogy az a pénz amit megkeresek, az az enyém, és arra költöm el amire akarom. 2 hónap alatt kb 120000 forintot tudnék keresni, ebből majdnem egy évig tudnék hetente egyszer lovagolni. Szerintetek jó ötlet?

2017. ápr. 18. 07:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem, megyeszékhelyekről beszélünk, de nem BP.
2017. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!