Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglásnál tényleg végig...

Lovaglásnál tényleg végig telhes erővel kell szorítani térddel?

Figyelt kérdés
Lépésben is? Így nagyon hamar elfáradok, begörcsöl a lábam.
2017. ápr. 21. 17:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem értem, köszönöm! Tehát combból és bokából rugózva, súlypont hátul. Térdet nem szorítani, csak támasztani. Hétfőn megyek, majd reflektálok, hogy megtáltosodtam-e :) Kb semmit nem így csináltam. Kidob a ló a nyeregből, akkor kiemelkedek, aztán zutty ahová puffanok oda puffanok vissza. Ettől.ilyen inogós bizonytalan az ülésem, amitől dőlök előre, amitől még rosszabb, a ló befeszül és még jobban pattogok. Akkor elkezdek kapaszkodni, begörnyedni aztán vége. Semmi egyensúlyt nem érzek , olyan mintha szabadesésben lötyögnék, így persze, hify félek, hogy leesek. Valahogy nem találom a helyemet a nyeregben. Nem érzem, higy rá tudok zárni a lóra a lábaimmal.

Nagyon furcsa , mert az elején úgy csináltam érzésből ahogy mondtad. Aztán ahogy egyre jobban kezdtem figyelni a mozdulataimra, úgy esett szét az egész, és nagyon frusztrál, hogy érzem, hogy ezt én tudom, és mégse tudom.

2017. ápr. 22. 11:51
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad rágörcsölni, mert attól befeszülsz. Mosolyogj! Ez egy szabadidős sport, jól akarós érezni magad, ne görcsölj! Ha mosolyogsz, könnyebb ellazulni - viccen kívül.
2017. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!