Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki foglalkozott/lovagolt már...

Ki foglalkozott/lovagolt már nóniuszt? Vélemények? Kényelmesek? Természetük nagy általánosságban?

Figyelt kérdés
Min.4 és max.7 éves herélt,fajtiszta,papiros , alapszinten belovagolt nóniuszt 400.000-ért lehet találni? Esetleg ménest tudtok,akik adnak el nóniusz lovakat?
2017. jún. 28. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresel lovasok.hu-n.
2017. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nóniusz inkább fogatos ló. Szerintem kényelmesek, de makacsak, nem feltétlenül a legokosabb lovak, de árkon-bokron átmegy viszont.


A hortobágyi ménes ad el papiros lovat, nem tudom, mennyiért. Ugyanígy a mezőhegyesi ménes is, viszont ez két külön típus, ha jól rémlik.

2017. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tundercipello válasza:

Lovagoltam; lovagolom szőrén!;) nagyon kényelmes de az enyém makacs (mármint nem az enyém csak én is lovagolom) és ha egyszer kapott engedélyt olyanra amit szeret pl.vágta oldalllépés stb.akkor nincs megállás..😍😄😊 szóval meg kell gondolni hogy mikor adok neki és milyen feladatot. De amúgy a legjobb pacik között van/2014 országos díjugrató verseny 1. helyezett FUTÁR/ a startszámát sajna nem tudom🙁

De összeségében erős makacs okos es kényelmes lovak (talán annyi hogy a rövid vágtájukat kaki érzés kiülni...szerintem)

Remélem segítettem ezekkel a tapasztalatokkal de a ménesekről sajna nem tudok semmit!

2017. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!

Talàltam is,hortobágyi Mátai ménesnél!Még kíváncsi vagyok további tapasztalatokra a fajtával kapcsolatban.Én úgy hallottam egygazdás ló.Ki mennyire tapasztalta ezt?

2017. jún. 29. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!