Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor hogy is van ez...

Most akkor hogy is van ez Schobert Lara lovával?

Figyelt kérdés

Ugye volt egy Herceg nevű versenylova, akinek balesete volt. Na vele most mi van? Lara foglalkozik még vele? Van új versenylova?


Amúgy szerintetek jó lovas (videók alapján pl.)?


2017. júl. 23. 22:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
54%
Tudjuk hogy te vagy az lara
2017. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem xd csak érdekel, hogy őt is "kishercegnőnek" vagy ténylegesen jó lovasnak tartják-e. Nem nagyon ismerem, csak hallottam a lováról és kíváncsi voltam.
2017. júl. 23. 23:04
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a kutyát nem érdekli Schobert Lara. A legtöbben azt sem tudják, hogy lovagol. Csak a Réka-követők, azoknak meg teljesen mindegy, milyen indokkal nyalhatják Schoberték fenekét, csak jó mélyre menjen, hátha kapnak egy ingyen Update menüt.
2017. júl. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Herceg nevű lova még megvan,foglalkozik vele rendszeresen.Igem van neki egy új lova is .

(Musical.ly-re szokott posztolni)

2017. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy, a Herceg óta két új lova is volt. A Lion Kinget lesántította, meg most van egy új aki nemtudomki de ez még nem sánta, majd az lesz. Alapvetően nem lovagol jól szerintem.
2017. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő köszönöm. Durva, hogy már két lovat "tönkretett". Szegények. :O
2017. júl. 26. 09:07
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ebben mondja, hogy három lova van és mind sérült. Plusz, hogy kap egy negyediket (állítólag).

2017. júl. 26. 09:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy Herceg még sérült, de nem akarok olyan dolgolba belefolyni, amikhez közöm sincs.

Elvileg most 3 vagy 4 lova van, az egyikkel lovagol csak, mivel a többi sánta.

Átlagos lovasnak tartom, nem olyan jó még, de persze ez az idő múltával változhat.

2017. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bár én nem ismerem igy nem is tudok véleményt alkotni róla,de szerintem nem feltétlen az ő hibaja ha lesàntul a ló...

Fiatal lovasoknàl az edző irányitja a munkàt igy őt terheli az a felelősèg is ha a ló esetleg lesàntul,hacsak persze a tulajdonos szandékosan vagy puszta baleset folytán nem tesz kárt a lóban.

2017. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azért ha valaki alatt a harmadik ló sántul le, pláne, hogy nem kezdőről van szó, az már azért elég gyanús.
2017. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!