Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor hogy is van ez...

Most akkor hogy is van ez Schobert Lara lovával?

Figyelt kérdés

Ugye volt egy Herceg nevű versenylova, akinek balesete volt. Na vele most mi van? Lara foglalkozik még vele? Van új versenylova?


Amúgy szerintetek jó lovas (videók alapján pl.)?


2017. júl. 23. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
*kezdő* azért ha nincs 10-15 év lovas tapasztalat a háta mögött akkor én hiszem, hogy tudja mi miért történik, főleg ugy, hogy azért ő még korban kicsi...nem hinném, hogy tisztában van a ló élettani szabályaival..
2017. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

és én most magamból indulok ki, 12 éve lovaglok, szóval 6 éves koromban kezdtem...Kellett az az 7-8 év mire már értettem és fel tudtam mérni a dolgokat, hogy mi miért történik a ló életvitelében is...

Ha a gyerek nem beleszületik a lósportba, akkor nem olyan könnyű korán megtanulni ezeket a dolgokat...mert nincs ott mindennap és nem látja mi történik a lovakkal, nem velük fekszik és kell.

Én külföldi vagyok és bizony itt gyerekcipőben jár ez a sport, amig el nem kezdtem MO-n lovagolni addig bizony szük volt a látásom a lovak terén...

2017. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy a Hercegnek eltört a lába, mert terepen valami árokba beleestek. Na most ez nem tudom mennyire igaz, lehet hogy csak mese. A Lion Kingnek meg elvileg alapból szarok a hátsó lábai. Abból a szempontból szerintem jó hogy ennyi pénzük van, hogy nem vágóra küldték azt a két lovat, hanem mindennap megy simogatni őket, miközben egy 3.at lovagol.
2017. aug. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!