Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van itt olyan aki a saját...

Van itt olyan aki a saját lován tanult meg lovagolni?

Figyelt kérdés
Az ügetés már megy, viszont a vágtát most kezdtem csak, úgyhogy azt még csak futószáron gyakoroltam. Az a baj hogy elégé összevesztem az edzőmmel, és nem akarok vissza menni hozzá. De annyira máshova se. Szóval elgondolkoztam azon hogy mi lenne ha edző nélkül saját lovon tanulnám már a vágtát.

2017. aug. 6. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt en sem ertem hogy ezt hogy gondoltad

A jarmodok kozotti valtast TANITOD az EDZOD LOVANAK ha meg vagtazni sem tudsz?

Es ezt engedi az edzod?

2017. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy "tanultam meg" lovagolni, hogy rátettek a lóra, kivittek terepre, azt' oldjam meg a dolgokat. Később ismerős lovait gondoztam, rajtuk is mentem, ott már egyedül. Elmennek velem a lovak, egész jól tudom irányítani is őket, de nagyon érzem, hogy kéne az az edző.
2017. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
80%

Az már rég rossz, ha győzni akarsz a ló felett. Inkább add ki a pénzt edzőre, gyűjts nagyon sok tapasztalatot, és ha a sokadik esésed után is lelkes vagy, akkor gondolkozz ezen inkább. Egy lovat nem csak megvenni, de eltartani is sokba kerül. Saját lóhoz saját szerszámot is kell venned, ami szintén nem olcsó. És ha oktató nélkül akarsz nyergelni, akkor honnan tudod, hogy jól van-e a heveder? Vagy hogyan döntöd el, hogy milyen zabla kell a lovadnak?

Ez kedves Kérdező, nem úgy működik, hogy veszel egy aranyos kis pacikát, aztán lovagolsz a naplementében. Kemény munka, télen-nyáron hajnali kelés, és akár még este nyolckor is ganyézás.

Persze megéri, de csak jó sok felelősségtudattal és tapasztalattal.

2017. aug. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!